Çözüldü Microsoft Store'da oturum açınca sayfalar yüklenmiyor

• Konuyu başlatan TLPA
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 3B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TLPA

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
İnternetteki bütün çözümleri denedim, hiçbiri sonuç vermedi, ama problemin kaynağını buldum. Problem Microsoft hesabı ile ilgili. Mağazaya hesaptan çıkış yaparak girdiğimde bütün sayfalar tıkır tıkır çalışıyor fakat oturum açtıktan sonra sayfalar yüklenmiyor. Aslında zorlarsam şöyle 10-20 deneme sonrasında sayfa açılabiliyor. Farklı Microsoft hesapları ile de denediğim halde sorun aynı, acaba bunun sebebi ne olabilir ve nasıl düzeltebilirim? Format atmayı düşünüyorum ama o son çarem. Şu anda 1803 kullanmaktayım, 1809'a da geçmiş olurum. :)

Daha açıklayıcı olabilmek için olayı videoya kaydettim:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler!

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ekran Alıntısı.PNG

Bir arkadaşım sağolsun bu şekilde bir çözümünün olduğunu söyledi. Sistemin dilini Amerikan İngilizcesi yaptım, Bölgeyi Amerika Birleşik Devletleri yaptım. Harbiden dediği gibi mağaza düzeldi.
Arkadaşlar bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum oturum açıkken hiç bir şeye girmiyor tekrar deneyin diyor oturumu kapıyorum gayet güzel her şeyi açıyor Win 10 Pro kullanıyorum çıldırmak üzereyim her şeyi denedim olmuyor ne yapacağız biz arkadaşlar?????????

@@whellstruck Ya bölgeyi ABD olarak değiştirip kullanacaksın ya da Microsoft'un bu konuyu çözmesini bekleyeceksin. Şuan için başka bir çözümü bulunmuyor maalesef.
Sorun yaşayan arkadaşlar tekrar bir kontrol edebilirler mi? Bugün itibariyle sorun giderilmişe benziyor. @@whellstruck ve ben şuan için sorunsuz girebiliyoruz.

Son düzenleme:
Windows 10'un hala düzelmemiş sorunları var, halen stabil bir işletim sistemi değil. Olay günlüğüne DistributedCOM ve Application Error hatalarının düşmesi, mağazadaki uygulama sayfalarının açılmaması sadece birkaç örnek.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı