Microsoft Store'dan 1899 TL'ye Windows 10 Pro almak

Bu sonuçta da, kurumsal hariç alımı gereksiz. Ya da yurtdışında yaşayıp bir kaç yüz dolar falan ödüyorsan.

Varsayalım ki paran oldu. O parayı Upgrade için kullanacağına neden bir işletim sistemine veresin, Sana ne sunuyor? Dolar aldı başını gidiyor ve kişisel bir kullanıcı olarak vermen mantıklı değil.

Onların bize sunduğu fiyatın etikliğini tartışmamız gerekiyor.

1900 bana ver, sana korsan Windows kurayım. Cidden bunu mu düşünüyorsunuz? Allah aşkına parayı harcayacak başka yer mi bulamıyorsunuz? Bilgisayarda çok özel dosyaların varsa anlarım, korsan kullanmak istemezsin. Etkinleştirmeden kullan daha iyi. Özeli olan da Windows kullanmaz gerçi, orası ayrı mesele.

Son düzenleyen: Moderatör:
Git sen 1899TL'ye Windows 10 Pro al. Madem ki her türlü alacaksın, fikrin değişmeyecek. Niye öneri istiyorsun?
Alacağımdan değil, meraktan sordum. Zaten fark ettiysen bütçem varsa alırım dedim. Parası çok olmayan için bence de değmez.
Ayrıca az üslubuna dikkat et.

Hocam günlük bir kullanıcı olup 1900 TL'ye Windows alsanız Microsoft'un haberi olsa acıyıp parayı geri verirler bu keriz niye bu kadar para vermiş ya diye. Yapmayın etmeyin ne gerek var 1900 TL vermeye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…