Çözüldü Microsoft Store'dan indirilen Roblox açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Captain Rex

Hectopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Kardeşim indirmiş logo geliyor ve kapanıyor. Sistem: Intel Core i5 3317u 1.70 GHz, AMD Radeon HD 7500/7600M series, 4x2 8 GB DDR3 RAM, 1TB HDD Windows 10 Home Single Language.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aynı sorunu bende yaşıyorum fakat çözümü yeni kullanıcı oluşturmanız lazim.
Kardeşim indirmiş logo geliyor ve kapanıyor. Sistem: Intel Core i5 3317u 1.70 GHz, AMD Radeon HD 7500/7600M series, 4x2 8 GB DDR3 RAM, 1TB HDD Windows 10 Home Single Language.

Bende sizin gibi yaşıyorum ClipSVC açıp çözmüştüm. (hep açmanız gerekebilir)

Microsoft'tan indirmek yerine ana sitesinden indirsen sorun çözülür.

Ondan önce sisteminize baktığımda oyun için yeterli olduğunu çok düşünmüyorum, zira en düşük grafiklerde dahi 30FPS'yi görmeniz kolay değil. Onun harici oyunu kendi sitesinden indirmeyi deneyebilirsiniz, olmadı oyunu kaldırıp tekrar kurmayı deneyebilirsiniz.

Hocam sitesinden indirdiğimde yüksek grafikler ve 30 FPS'ten fazla hiç kasmıyor sistemim iyi ve yeterli birçok oyunda kasmadan oynatıyor.

Microsoft'tan indirmek yerine ana sitesinden indirsen sorun çözülür.

Hocam zaten inik ama kardeşim istemiyormuş siteden.

Hocam sitesinden indirdiğimde yüksek grafikler ve 30 FPS'ten fazla hiç kasmıyor sistemim iyi ve yeterli birçok oyunda kasmadan oynatıyor.

Hocam zaten inik ama kardeşim istemiyormuş siteden.
Hocam neden kardeşiniz siteden istemiyor? Bu ilginç bir durum ve mecbur siteden indirmeniz lazım açılmadığına göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı