Çözüldü Microsoft Store'dan indirilen uygulamalar nasıl kaldırılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Microsoft Store'dan indirdiğim bir oyunu/uygulamayı nasıl bilgisayarımdan kaldırabilirim? Denetim Masası'ndan denediğim zaman gözükmüyor.

Revo Uninstaller'ın Windows uygulamaları kısmına girin orada Microsoft Store'dan indirdiğiniz uygulamalar gözükür. Kalıntısız bir şekilde kaldırabilirsiniz.

Örnek olarak Minion Rush oyunu gözüküyor Microsoft Store'dan indirmiştim.

1670348065275.png
Ekte paylaştığım gibi, Denetim masası üzerinden "Programlar" seçeneğine tıklayıp istediğin her şeyi silebilirsin.

Dosya Ekleri

• Screenshot_14.png
    Screenshot_14.png
    51 KB · Görüntüleme: 282
  • Screenshot_15.png
    Screenshot_15.png
    68,4 KB · Görüntüleme: 267
Başlat'ı ve ardından Ayarlar > Uygulamalar > Uygulamalar & özellikleri'ni seçin.Kaldırmak istediğiniz uygulamayı ve ardından Kaldır'ı seçin.

Ekte paylaştığım gibi, Denetim masası üzerinden "Programlar" seçeneğine tıklayıp istediğin her şeyi silebilirsin.
Arkadaş denetim masasından denediğinde gözükmüyor demiş dikkat ederseniz.

Başlat'ı ve ardından Ayarlar > Uygulamalar > Uygulamalar & özellikleri'ni seçin.Kaldırmak istediğiniz uygulamayı ve ardından Kaldır'ı seçin.

Ups-... benim hatam. Dikkatli okumamışım.

Microsoft Store'dan indirdiğim bir oyunu/uygulamayı nasıl bilgisayarımdan kaldırabilirim? Denetim Masası'ndan denediğim zaman gözükmüyor.

Revo Uninstaller'ın Windows uygulamaları kısmına girin orada Microsoft Store'dan indirdiğiniz uygulamalar gözükür. Kalıntısız bir şekilde kaldırabilirsiniz.

1670348065275.png

Çözüm

Eki Görüntüle 1595267
Sonunda oldu teşekkürler yardımlarınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı