Microsoft Store'dan Netflix yüklenirken "0x80070005" hatası

@relati7ity hallettim fakat 4K ya da HDR moduna geçemiyorum acaba sorun nerede​

Bulamadığınız başka bir gereken dosya varsa onu da atabilirim ama adını söylemeniz lazım.
HEVC uygulamasını Store'den yüklerken, cihaz üreticinizden gibi bir şey yazıyor mu?
Eğer mağazadan yüklemediyseniz onu da bu şekilde atarım?

Mağaza şart değil, fakat sorununuz eğer uzantısal bir sorunsa,
Bu paketlerin hepsini yükleyin ==> Downloads.zip

İşe yaramadı :/

@relati7ity Hallettim paketleri indirdikten sonra son çare ekranımı 4K moduna almaktı. Bazı filmlerde gözükmeye başladı. 4K modu YouTube gibi sanıyordum Netflix için ekranı 4K moduna almak lazımmış​

@relati7ity Hallettim paketleri indirdikten sonra son çare ekranımı 4K moduna almaktı. Bazı filmlerde gözükmeye başladı. 4K modu YouTube gibi sanıyordum Netflix için ekranı 4K moduna almak lazımmış​

Sonuç olarak. Çözümü ve çareyi ben size ulaştırdım desenize... Bu verdiğim paketleri kolay kolay kimse bulamaz... Bilen nadir kişi var. Mağazanız olmasa da uygulma isterseniz atarım. Saygılarımla...

Sonuç olarak. Çözümü ve çareyi ben size ulaştırdım desenize... Bu verdiğim paketleri kolay kolay kimse bulamaz... Bilen nadir kişi var. Mağazanız olmasa da uygulma isterseniz atarım. Saygılarımla...

Evet teşekkürler eline sağlık. Fakat Xbox ve Microsoft Store indiriyorum bundle şekilde açılıp hemen kapanıyor onun çözümü var mı?

Gereken hizmetler kapalı olabilir ama, evde değilim, eve geçtiğimde Store ve Xbox için gereken bir uygulamayı ZIP'ler atarım.

Evet teşekkürler eline sağlık. Fakat Xbox ve Microsoft Store indiriyorum bundle şekilde açılıp hemen kapanıyor onun çözümü var mı?

İstediğiniz uygulamaları. Bu site ve verdiğim paket isimleriyle indirip kurabilirsiniz... Sizin için gereken Xbox Identity Provider adında bir uygulama ve de Mağazayı tekrar indirin ve kurun.
Site == Microsoft Store Ve Uygulamaları

Son düzenleme:
Gereken hizmetler kapalı olabilir ama, evde değilim, eve geçtiğimde Store ve Xbox için gereken bir uygulamayı ZIP'ler atarım.

İstediğiniz uygulamaları. Bu site ve verdiğim paket isimleriyle indirip kurabilirsiniz... Sizin için gereken Xbox Identity Provider adında bir uygulama ve de Mağazayı tekrar indirin ve kurun.
Site == Microsoft Store Ve Uygulamaları
1710282278676.png

Hata aldım.

Sizin kullandığınız modlu sistemden kaynaklanıyordur.
İsterseniz, bağımlılıkları ayrıca indirin ve yükleyin, sonrasında storeyi yüklemeyi deneyin.
Verdiğim sitede store paket ismini arattığınızda, bağımlılıklarıda gösteriyor. Gerekli görülen ve farkedebildiğiniz tüm bağımlılıkları manuel indirin, sonrasında store kurulumunu tekrar deneyin.

Sizin kullandığınız modlu sistemden kaynaklanıyordur.
İsterseniz, bağımlılıkları ayrıca indirin ve yükleyin, sonrasında Store'yi yüklemeyi deneyin.
Verdiğim sitede Store paket ismini arattığınızda, bağımlılıkları da gösteriyor. Gerekli görülen ve fark edebildiğiniz tüm bağımlılıkları manuel indirin, sonrasında Store kurulumunu tekrar deneyin.

Denedim olmadı.

Denedim olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı