Microsoft Store'dan oyun alınır mı?

İşletim sistemi
Windows 10
Gamepass ile oynayacaksanız gamepass alın. Onun haricinde oyun satın almayı kesinlikle tavsiye etmiyorum. Tüm servisler arasında en kötüsü Microsoft Store olabilir. Yalnız Forza başka platformda satılıyor mu bilmiyorum. Satılmıyorsa mecbur alacaksınız.

Dostum bunu bir şaka olarak kabul ediyorum dünya'nın büyük bir kısmının kullandığı işletim sisteminin sahibi olan firma neden dolandırıcılık tarzı işler ile milletin parasına göz koysun ki? :D için rahat olsun birçok kez Xbox için aldım.
Gamepass ile oynayacaksanız gamepass alın. Onun haricinde oyun satın almayı kesinlikle tavsiye etmiyorum. Tüm servisler arasında en kötüsü Microsoft Store olabilir. Yalnız Forza başka platformda satılıyor mu bilmiyorum. Satılmıyorsa mecbur alacaksınız.

Tavsiye etmeme sebebin nedir?

Burada denilenlere bakma sen birçok kez alışveriş yaptım oradan Xbox'ım için;
-Dying Light Enchanded Edition
-FIFA 17
-AC: Unity
-CoD oyunları
-GTA 5
Oyunlarını satın aldım hiçbir sorun çıkmadı.

Microsoft Store'dan Forza Horizon 4 alırsam sorun yaşar mıyım? Yorumları okudum bazıları hata var diyordu. Sorun var mı?

Alma. Orjinal almak yerine korsan indirsen daha hızlı indiriyor o kadar rezalet bir indirme sistemi var. Daha yeni aldım korsanda yaklaşık 4 saat içinde açıp oynayabildiğim oyunu Microsoft Storedan aldığımda 9 saat civarında açabildim.

Alma. Orjinal almak yerine korsan indirsen daha hızlı indiriyor o kadar rezalet bir indirme sistemi var. Daha yeni aldım korsanda yaklaşık 4 saat içinde açıp oynayabildiğim oyunu Microsoft Storedan aldığımda 9 saat civarında açabildim.

Arkadaşım eğer satın almayı xbox için gerçekleştirecek ise korsan imkansız desek yeridir korsan indirmek için risk almak ve konsolu tehlikeye sokmaya değmez

Alabilirsiniz sorun olmaz. Ben de 2019 sonunda Forza Horizon 4 satın aldım ve gerek indirme gerek oyunda herhangi bir sorun yaşamadım. Tek sıkıntı Steam gibi sistemi kapatıp açınca indirmeye devam etmiyor. Ya da ben beceremedim bende etmedi.

Geri
Yukarı