Microsoft Store'dan uygulama ve oyun inmiyor

PendragonZz

Femtopat
Daha fazla  
Birkaç uygulama indirecektim Netflix, Disney tarzı. İlk açtığımda Netflix indirdim, o indi ancak Disney'i indireceğim zaman indirme tuşuna bastığımda tuşa basılı kaldı ve hiçbir yanıt vermedi. Başka oyunlarda, uygulamalarda denedim ancak olmadı. Ne yapabilirim? Benzer konulara baktım ama onlardan da sonuç alamadım.

Birkaç uygulama indirecektim Netflix, Disney tarzı. İlk açtığımda Netflix indirdim, o indi ancak Disney'i indireceğim zaman indirme tuşuna bastığımda tuşa basılı kaldı ve hiçbir yanıt vermedi. Başka oyunlarda, uygulamalarda denedim ancak olmadı. Ne yapabilirim? Benzer konulara baktım ama onlardan da sonuç alamadım.
Google den kendi sitelerinden indirin.

Bende de inmiyor bir sorun var galiba.

Bazı uygulumalar Google'dan inmiyor. Mesela Netflix Google'dan inmiyor ya da Minecraft Windows 10 Edition da indirecektim onunda başka yolu yok sanırsam. Google'dan indirmenin yolu var ise iletirseniz sevinirim.
Eğer üyelikleriniz var ise Google'da pencerenin üstünde "İndir" seçeneği oluyor. Mesela Technopat'ta var:
Ad4sız.png

Yeni konular

Geri
Yukarı