Çözüldü Microsoft Store'dan yüklenmiş uygulamalar açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bendegilim1

Centipat
Daha fazla  
Windows güncelleme kısmına girince "*bazı ayarlar kuruluşunuz tarafından yönetilir" yazıyor. Microsoft Store'dan yüklenmiş uygulamalar açılmıyor. Xbox uygulamasında oturum açamıyorum. Windows yanlış mı kurulmuş ne yapmam gerek?

Düzenlenmiş Windows mu yüklediniz? Cevabınız evet ise. Sistem için ihtiyaç duyulacak yardımcı programlar kaldırılmış olabilir. Bundan dolayı market uygulamaları açılmıyor ve Xbox'da oturum açamıyorsunuz. Aşağıda hazırladığım konuya bakın belki çözüm olabilir.
Çözüm: Microsoft Store / Market sorunları için kalıcı çözüm

Çözüm
Düzenlenmiş Windows mu yüklediniz? Cevabınız evet ise. Sistem için ihtiyaç duyulacak yardımcı programlar kaldırılmış olabilir. Bundan dolayı market uygulamaları açılmıyor ve Xbox'da oturum açamıyorsunuz. Aşağıda hazırladığım konuya bakın belki çözüm olabilir.
Çözüm: Microsoft Store / Market sorunları için kalıcı çözüm
Çözümde işlenmemiş Windows dosyasını tercih etmelisiniz demişsiniz. Format mı atmalıyım yani?
Hocam aynı sorunu bende çekiyordum bütün yöntemleri denedim hiçbiri işe yaramadı. Sonra 20H2'ye düşürdüm sürümü rahatladım,
artık olmuyor.
Aldığımdan beri böyle. 20h2 kullandım mı bilmiyorum ama zamanında es geçmiştim. Xbox Game Pass kullanmak istedim kullanamadım ondan çözüm arıyorum şimdi. Olmadı format atarım.

Çözümde işlenmemiş Windows dosyasını tercih etmelisiniz demişsiniz. Format mı atmalıyım yani?

Aldığımdan beri böyle. 20h2 kullandım mı bilmiyorum ama zamanında es geçmiştim. Xbox Game Pass kullanmak istedim kullanamadım ondan çözüm arıyorum şimdi. Olmadı format atarım.
Bahsettiğim bölümlerin çözümü olmadığı için temiz kurulum şart.

Geri
Yukarı