Microsoft Store'den oyun alınır mı?

Oyun için herhangi bir acelem yok yasın Steam a indirim gelirse tahminimce %50 indirim gelir ki sizde atmışsınız %50 geldiğini ama iki tane soru var kafamda 1 dolar artarsa fiyat ne olur 2 daha fazla indirim gelir mi kafamı kurcalayan sorular.

Oyun için herhangi bir acelem yok. Yazın Steam'e indirim gelirse tahminimce %50 indirim gelir ki sizde atmışsınız. %50 geldiğini ama iki tane soru var kafamda. 1. dolar artarsa fiyat ne olur? 2. daha fazla indirim gelir mi? Kafamı kurcalayan sorular.

Fiyat dolara göre yükselir. 1 dolar 32 TL. Yükselirse oyunun fiyatı da dolaylı olarak dolar olduğu için ödeyeceğin miktar yükselir. Oyun daha fazla indirime girer mi onu bilmiyoruz.

@cingenkasatransit Oyun Steam'de de indirime girdi, haberiniz olsun. Premium Edition demiştiniz, dahA önce de dediğim gibi 30-35 TL fiyat farkı var sadece.

1713462135948.png

Tam bu indirimi yazmaya gelmiştim inşallah buradan alacağım.

Bir şeyi merak ettim sizce Epic Games'in GTA 5'i bedava dağıttığı gibi Forza 5'te bedava dağıtılır mı acaba?

Son düzenleme:
Bir şeyi merak ettim sizce Epic Games'in GTA 5'i bedava dağıttığı gibi Forza 5'te bedava dağıtılır mı acaba?

İmkanı yok. Büyük konuşuyorum vermezler.
Şu an fark ettim de daha mağazada bile yok Forza Horizon 5.

Yeni konular

Geri
Yukarı