Microsoft stream video indirme

berffynr

Decapat
Merhabalar herkese, canlı derslerimin kayıtları stream üzerinden izlenebiliyor fakat son 2 haftadır hocalar indirmeyi kapattı. Ben de yaz tatilinde tekrar edebilmek adına videoları indirip depoluyorum, ilk 4 haftanın kayıtlarını indirebildim fakat son 2 hafta yok işte. Bunu nasıl indirebilirim acaba? İhtiyacım var bu videolara. Teşekkürler. ^^

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar herkese, canlı derslerimin kayıtları stream üzerinden izlenebiliyor fakat son 2 haftadır hocalar indirmeyi kapattı. Ben de yaz tatilinde tekrar edebilmek adına videoları indirip depoluyorum, ilk 4 haftanın kayıtlarını indirebildim fakat son 2 hafta yok işte. Bunu nasıl indirebilirim acaba? İhtiyacım var bu videolara. Teşekkürler. ^^

İndirmeyi açmalarını söyeleyebilirsin

Ben bu işi beceremedim pek fazla. destreamer uygulamasında yardımcı olabilecek var mı acaba?
Bu videoyu takip ederek indirebilirsin. Ben denedim çalışıyor ama güvenilirliği açısından bişey diyemem.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu takip ederek indirebilirsin. Ben denedim çalışıyor ama güvenilirliği açısından bir şey diyemem.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı