Microsoft Teams Video Filtreleri Kullanıma Sunuldu

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Microsoft Teams Video Filtreleri

Microsoft, Teams için video filtrelerini kullanıma sunduğunu duyurdu. Böylece kullanıcılar güzel bir arka planı eklemenin ötesine geçebilecek. Microsoft yeni özelliği şu şekilde açıklıyor: “Filtreler, Teams Meetings katılımcılarının video akışlarını animasyonlu çerçevelerden videonun tonunu değiştiren stillere kadar değişen görsel efektlerle zenginleştirmesine olanak tanır. Bu filtreleri, lobiden bir toplantıya katılmadan önce bile uygulayabilirsiniz.” Microsoft, bu yeni özelliğin […]

Devamı: Microsoft Teams Video Filtreleri Kullanıma Sunuldu
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Bombos, hiçbir ise yaramayan, kanser edici bir program. Bunu niye kullaniyorlar anlamıyorum.

Uzaktan eğitimde kullanılıyor. Ben kullanıyorum o yüzden.

Bu aptal uygulama her açılışında tüm bilgileri internetten yeniden indiriyor. Düşük internetiniz varsa asla kullanılmıyor, çünkü oturumu açmıyor bilgileri indirmediği için. Üstüne sürekli oturum açma ekranına yolluyor.

Bazen de kafasına göre açılmıyor.

WhatsApp ve Instagram öyle değil. Depolama birimine kaldığın yeri kaydediyor ve oradan devam ediyorsun.

Allah'tan hocalar videoları e-kampüse yüklüyor da oradan takip ediyorum dersleri.

Uzaktan eğitimde kullanılıyor. Ben kullanıyorum o yüzden.

Bu aptal uygulama her açılışında tüm bilgileri internetten yeniden indiriyor. Düşük internetiniz varsa asla kullanılmıyor, çünkü oturumu açmıyor bilgileri indirmediği için. Üstüne sürekli oturum açma ekranına yolluyor.

Bazen de kafasına göre açılmıyor.

WhatsApp ve Instagram öyle değil. Depolama birimine kaldığın yeri kaydediyor ve oradan devam ediyorsun.

Allah'tan hocalar videoları e-kampüse yüklüyor da oradan takip ediyorum dersleri.
Benim de ayni sekilde. Sohbetler bile yuklenmyor cogu zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı