Microsoft Temel Görüntü Bağdaştırıcısı Kod 31 Hatası

Yağız31

Picopat
Daha fazla  
RAM
Trident Z5 Neo RGB
Ekran kartı
RTX 4070 TI
Anakart
MSI B650 TOMAHAWK WIFI
İşlemci
Ryzen 7 7800x3d
Aygıt yöneticisine girdiğim zaman şununla karşılaşıyorum;
"Windows, aygıtın gerektirdiği sürücüleri yükleyemediğinden, bu aygıt düzgün olarak çalışmıyor. (Kod 31)

Başlatılmaya çalışılan sürücü POSTed görüntü bağdaştırıcısı sürücüsüyle aynı değil."

Hata bu şekilde. Nasıl çözebilirim?

Sürücüleri düzgün yüklediğinizden emin olun. Eğer Driver Booster tarzı programla yüklediyseniz sürücüleri silin ve tekrar manuel olarak yükleyin.

Sürücüleri düzgün yüklediğinizden emin olun. Eğer Driver Booster tarzı programla yüklediyseniz sürücüleri silin ve tekrar manuel olarak yükleyin.
Geforce Experience üzerinden yüklemiştim yalnızca ve şuanda güncel gözüküyor. Sürücüleri DDU rehberi ile silip baştan mı kurayım?

Hocam GPU'yu tekrar güncellemeyi bir daha deneyin isterseniz ayrıca sanırım işlemcinizde dahili ekran kartı var kendi sitesinden onun da driverını tekrar kurmayı unutmayın.

Hocam GPU'yu tekrar güncellemeyi bir daha deneyin isterseniz ayrıca sanırım işlemcinizde dahili ekran kartı var kendi sitesinden onun da driverını tekrar kurmayı unutmayın.
Dahili ekran kartı driveri hiç kurmadım. Ondan olabilir mi bu hata? GPU'yu tekrar güncelle derken eski sürücüyü hiç silmeden mi?

Ondan o halde hocam. İşlemcinizde ekran kartı var. Onun sürücüsünü kurmanız gerekiyor beraber çalışabilmeleri için.
Eski sürücüyü silip tekrar güncelle demek istemiştim ama gerek yok, işlemcinin sürücüsünü kurunca düzelecektir.

Ondan o halde hocam. İşlemcinizde ekran kartı var. Onun sürücüsünü kurmanız gerekiyor beraber çalışabilmeleri için.
Eski sürücüyü silip tekrar güncelle demek istemiştim ama gerek yok, işlemcinin sürücüsünü kurunca düzelecektir.
Hemen deneyip yazacağım hocam teşekkürler şimdiden.

Oldu hocam. İşlemci sürücüsü güncellemek daha önce aklıma gelmemişti sağolun.
Ekran görüntüsü 2023-07-06 202056.png

Son düzenleme:
Hocam yeni bir konu açın sorununuzu ve sisteminizi belirtin yardımcı olmaya çalışayım. Hem diğer arkadaşlar da görmüş olurlar. Sorununuzu daha hızlı çözebiliriz böylece.

Geri
Yukarı