Microsoft Toolkit ile Windows 8.1 etkinleştirme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Peker Pekmez

Hectopat
Windows 8.1 kullanıyorum ve bilgisayarımda office 2013 kuruluydu. Ben de office'i aktifleştirmek istedim sonra bu forumda su yazıyı buldum.

https://www.technopat.net/forum/windows-8-1/19543-microsoft-office-2013-etkinlestirme.html

Bu konuyu okuduktan sonra microsoft toolkit indirdim. Orada yazanları yapmaya çalıştım beceremedim.
Sonra beceremedim diye kapatınca gördüm ki sağ alt köşede windows 8.1 single language build 9600 yazıyor.

ug0pz.png

MS Toolkit 8.1 de çalışıyor fakat 8.1 ve Office 2013 sürümlerini etkinleştirme yapamıyor. Sadece lisanslarını yedeklemeye yaramakta. Satın almanızı öneririm.

Tamam ben kararımı verdim satın alacağım. Ama şu sağ alttaki ''Windows 8.1 Single Language Build 9600'' yazısını nasıl kaldırabilirim ?

KMSpico indirdim fakat uygulama ile ilgili hiçbir bilgim yok internettede bir şey bulamadım bana nasıl yapacağımı anlatır mısınız ?

Edt: bu yazıyı orada kalsa bir problem olur mu bir sorun çıkarır mı ? bunlada yaşayabilirim bedevadan office sahibi olayım derken başıma neler geldi galiba herşeyin sonu formata gidiyor :(

Son düzenleyen: Moderatör:
KMSPico'yu kolayca kurucaksınız. Basit zaten daha sonra program açılınca kırmızı butona basın bekleyin. Program sonra kapanıyor. Etkinleşmiş oluyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı