Windows 8.1 Single Language Build 9600 Etkinleştirme Sorunu

• Konuyu başlatan Mizah
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 18B

Mizah

Hectopat
Yer
Çaycuma
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar, sorunum ise şu. 8 aydır PC mi sıfırlamıyordum oyunlarda biraz takılmalar vs. gibi sorunlar yüzünden sıfırlamak zorunda kaldım iyi güzel sıfırladım ardından gerekli ön ayalarını yaptıktan sonra masa üstüne geldiğim de Windows ürünümün etkinleşmediği gördüm. Ben manuel etkinleştirmek istediğimde ise bilgisayar ayarları menüsü geldikten 3 ila 4 saniye içerisinde geri masa üstüne yönlendiriliyordum bu da beni kuşkuya düşürdü bir hatamı alıyorum acaba diye sizlere danışmak istedim. Bu arada bilgisayarım laptop olup ön yüklü Windows 8.1 Single Language Build 9600 sürümü ile satın almış bulunmaktayım. Benim bilgim sadece Windows lisans anahtarımın BIOS un içinde saklı olduğu sıfırlama sonrası belli bir süre geçtikten sonra kendiliğinden etkinleşeceği üzerinedir umarım bilgim doğrudur ve bana bu konuda umarım yardımcı olursunuz.

@Adion @Recep Baltaş yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:
İnternete bağlandığınız an etkinleşmesi gerekir eger lisans anahtarınızı bilmiyorsanız buradan https://www.dropbox.com/s/yr342ojdwslgqun/Lisans Anahtarımı göster!.rar?dl=1 öğrenip aşağıdaki adımları uygulayın.
1- Windows ve R tuşlarına basarak Çalıştır‘ ı açalım.
2- Açılan pencereye slui 3 yazıyoruz ve tamam diyelim.
3- Gelen pencereye elinizdeki ürün anahtarını yazıp tamam diyoruz.

OEM Anahtar: Anahtar BIOS'da bulunamadı. Yazıyor ve karşıma çıkan ürün anahtarı çalışmadı diyor bu ne demek oluyor ya. :mad:

Son düzenleme:
OEM Anahtar: Anahtar BIOS'da bulunamadı yazması normal verdiği hata kodu nedir Microsoft'u ücretsiz arayarak ta etkinleştirebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı