Microsoft, Windows 11 Lisans Satışına Başladı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Windows-11-Isletim-Sistemi-Microsoft.jpg

Microsoft Ekim ayında Windows 11’i piyasaya sürdü, ancak yakın zamana kadar PC toplayanlar doğrudan bir lisans satın alamıyordu. Ancak şirket, artık özel bilgisayarlar için uzun zamandır beklenen Windows 11 satın alma seçenekleri eklemiş durumda. Windows 11 Home 139 dolar, Windows 11 Pro ise 199.99 dolarlık fiyata sahip. Bu fiyatların Windows 10 Home ve Windows 10 […]

Devamı: Microsoft, Windows 11 Lisans Satışına Başladı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Yurt dışında bile insanlar birkaç dolara internet sitelerinden ürün anahtarı satın alıyor diye biliyorum. Aslında bu fiyatlar ekipman üreticilerinden para kazanmak için konuluyor gibi geliyor bana. Diğer türlü Windows'un kendi etkinleştirme tarafı bile açık içermiş oluyor.

Yurt dışında bile insanlar birkaç dolara internet sitelerinden ürün anahtarı satın alıyor diye biliyorum. Aslında bu fiyatlar ekipman üreticilerinden para kazanmak için konuluyor gibi geliyor bana. Diğer türlü Windows'un kendi etkinleştirme tarafı bile açık içeriyor.
Kaçak keyler herhalde yoksa resmi Windows, çok pahalı bir işletim sistemi.

Ms'nin ev kullanıcısı ile bir derdi yok hiçbir zaman da olmadı. İsterse tüm ev kullanıcıları lisanssız kullansın Ms her türlü parayı kazanıyor buradan.

Ms'nin önemsediği şey devletlerin ve şirketlerin lisanslı kullanması.

Windows hanımın muhteşem değişimi.
Makyaj atıp göndermişler, hele daha da yavan olmuş. Pazar payı olmasa yüzüne bakılmayacak lanet bir işletim sistemi ailesi ve başındaki şirket.
Katılıyorum, ayrıca güzel gözüküyor diyorlar bence hiç güzel gözükmüyor kendisi.

Geri
Yukarı