Microsoft Windows 11'in ISO dosyasını yayınladı

benkeldegilim

Hectopat
Daha fazla  
Microsoft, Insider programına üye olan kişiler için resmi Windows 11 ISO dosyasını yayınladı.
Sonunda ISO dosyası kullanarak Windows 11 kurmak isteyenler için güvenli bir yöntem var.
ISO dosyasını indirmek için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz:
Windows Insider Preview Downloads page

Öte yandan neredeyse her hafta olduğu gibi yeni bir Windows 11 güncellemesi de yayınlandı.
Windows 11 Insider Preview 22000.160 sürümünde neredeyse hiçbir yenilik ya da hata düzeltmesi yok. Her hafta onlarca hayatı düzeltip, 3-5 yeni özellik getiren Microsoft bu haftayı boş geçti.
Yalnızca güncelleme yayınlamış olmak için neredeyse hiçbir yenilik ya da hata düzeltmesi içermeyen 22000.160 sürümünü yayınladılar. Saat uygulamasına ufak bir özellik geldi, yalnızca bir hata düzeltmesi yapıldı ve artık HDD kullanıcıları, gelecekteki bir güncellemeye kadar, güncellemelerin ne kadar zaman alacağını göremeyecek.

Windows 11 kullanıcıları bu hafta güncelleme yapmayı es geçip, önümüzdeki haftayı bekleyebilirler. Kaybedecekleri hiçbir şey yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha 2 gün önce bu konudan indirmiştim; :(
O zaman sabitlenmiş bir konuydu şimdi sabitlemesini kaldırmışlar, neden acaba?

@furkankadirguzeloglu konuya mesaj atmak yasak olduğu için buradan soru sormak istedim.

İlk sızdırılan Windows 11 dosyasını TPM desteklemediği için Technopat Sosyal'den Windows 10 kurulum dosyasıyla bağdaştırılmış versiyonunu indirdim ve Windows 11'i bu şekilde kurdum.

O zamandan beri hiç format atmadım. Ancak tüm Windows 11 güncellemelerini aldım. İşte bugün Windows 11 Build 10.0.22000.160 versiyonu yüklendi.

Şimdi sorum şu:

Microsoft'un yayınladığı Insider Preview orijinal sürümünü yüklemeli miyim? Daha mı güvenlidir? Yoksa devam etmeli miyim ?

Geri
Yukarı