Microsoft Word'de hangi tür yazılar yazılabilir?

Microsoft Word ile vektörel resim bile çizebilirsin. Kısaca yapabileceklerin tamamen hayal gücüne kalmış. :)

Yazacağın yazıyla alakalı olarak rastgele bir konu belirle ve onun hakkında araştırmalar yap. Ardından da o araştırmalarda bulduğun metinleri birleştir, özet hale getir, ne bileyim bir cilt hazırla vs.

Microsoft Word ile hayal gücüne bağlı olarak her şeyi yapabilirsin. Makaleler yazarsın, grafikler çizersin, tablolar yaparsın, listeler hazırlarsın, kafayı kırarsan kod bile yazarsın. Video embed edersin, fotoğraflı dokümanlar oluşturursun, kapak tasarımları yapabilirsin. Söylenebileceklerin sınırı yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aydın'da yaşayan ve astsubay olmak isteyen güzel arkadaş, hayatın anlamını burada bulamazsın. Son cümlen ile duygusal bir şeyler yazmaya başlayabilirsin mesela:

"Kırılmaktan bıktım çünkü"

Aydın'da yaşayan ve astsubay olmak isteyen güzel arkadaş, hayatın anlamını burada bulamazsın. Son cümlen ile duygusal bir şeyler yazmaya başlayabilirsin mesela:

"Kırılmaktan bıktım çünkü"

Astsubay olmak istemiyorum. Sadece bilgi alıyordum. Hayatın anlamı nereden çıktı? Microsoft Word'den nasıl buraya geldi konu.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı