Microsoft Xbox Gamepad Garanti Süresi Uzatma

Korvo17

Hectopat
Selamlar. Geçenlerde Xbox Series X Gamepad aldım. Microsoft sitesinden kayıt ettim. 6 ay garantisi gözüküyordu. Satıcıyla görüştüm, Microsoft ile konuşup uzatın dediler, 2 sene garantisi var ürünün dendi. Microsoft'u aradım, bana konsol dışı satılan ürünlerin 3 ay garantisi olduğunu söylediler. Bu garanti süresini nasıl uzatabilirim?

Selamlar. Geçenlerde Xbox Series X Gamepad aldım. Microsoft sitesinden kayıt ettim. 6 ay garantisi gözüküyordu. Satıcıyla görüştüm, Microsoft ile konuşup uzatın dediler, 2 sene garantisi var ürünün dendi. Microsoft'u aradım, bana konsol dışı satılan ürünlerin 3 ay garantisi olduğunu söylediler. Bu garanti süresini nasıl uzatabilirim?
Ben de Temmuz ayında n11 üzerinden bir firmadan aldım. Microsoft garantili değildi. Ama siteye kaybettiğinde otomatik 1 yıl garanti vermişti. Benim bildiğim Microsoft ile konuşup garanti uzatma diye bir olay yok.

Selam. Geçenlerde Xbox Series X gamepad aldım. Microsoft sitesinden kayıt ettim. 6 ay garantisi gözüküyordu. Satıcıyla görüştüm, Microsoft ile konuşup uzatın dediler, 2 sene garantisi var ürünün dendi. Microsoft'u aradım, bana konsol dışı satılan ürünlerin 3 ay garantisi olduğunu söylediler. Bu garanti süresini nasıl uzatabilirim?

Microsoft hesabımda 12 tane Xbox Controller kayıtlı hiç böyle saçma cevaba denk gelmedim.
Xbox-us ile görüşün ve faturayı atın. Uzatma işini onlar gerçekleştirir.

Bende temmuz ayında n11 üzerinden bir firmadan aldım. Microsoft garantili değildi. Ama siteye kaybettiğinde otomatik 1 yıl garanti vermişti. Benim bildiğim Microsoft ile konuşup garanti uzatma diye bir olay yok.
Forumlara baktım, sosyal medya gruplarına baktım. 10 kişiden 8'i Microsoft'u arayıp garanti süresini uzatmış. Türkiye de satılan ürünler de 2 yıl garanti zorunlu demişler. Ben arıyorum, 3 ay garantisi oluyor diyorlar, anlamadım. Satıcı da Microsoft ile görüşün uzatsınlar diyor.

Microsoft hesabımda 12 tane Xbox Controller kayıtlı hiç böyle saçma cevaba denk gelmedim.
Xbox-us ile görüşün ve faturayı atın. Uzatma işini onlar gerçekleştirir.
Xbox-Us ile nasıl görüşebilirim, yardımcı olursanız çok memnun olurum 🙏

Forumlara baktım, sosyal medya gruplarına baktım. 10 kişiden 8'i Microsoft'u arayıp garanti süresini uzatmış. Türkiye de satılan ürünler de 2 yıl garanti zorunlu demişler. Ben arıyorum, 3 ay garantisi oluyor diyorlar, anlamadım. Satıcı da Microsoft ile görüşün uzatsınlar diyor.
Benim bildiğim ithalatçı garantili olsa bile siteye kaydettiği de 1 yıl garantisi olması gerekiyor. 6 ay garanti yeni politika olabilir mi?

Aramaya gerek yok. Microsoft sitesinden bize ulaşın kısmından halledebilirsin.

Almanya'dan aldığım Xbox Series X garanti süresi 27 ay garantili gelmişti.

Xbox-Us ile nasıl görüşebilirim, yardımcı olursanız çok memnun olurum 🙏

Aramaya gerek yok. Microsoft sitesinden bize ulaşın kısmından halledebilirsin.

Almanya'dan aldığım Xbox Series X garanti süresi 27 ay garantili gelmişti.

Bize ulaşın kısmından hiçbir şekilde iletişime geçemiyorum. Sanal asistan koymuşlar, robot. O da işe yaramıyor. İletişime geçeceğim mail adresi de bulunmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı