Microsoft Xbox One S vs PS4

Bütçeniz var ise Series S yok ise özel oyunları da oynarım derseniz PS4 gerek yok derseniz One S
Konu dışı: PS4 düşünürseniz elimde var konuşabiliriz :D

o zaman ps4 öldü
One S veya PS4 ölmedi. Hatta önlerinde daha çok yol var.

PS4 kullanmış biri olarak söylüyorum taş gibi konsoldur. Paranız varsa PS4 almanızı öneririm. Yoksa XBOX Gamepass sistemi ile bir çok oyunu oynayabilirsiniz. Güzel oyunlar da var (Witcher 3, Gears, Halo, FM21, NBA 2K21, Control vs).
Exclusivelerden de önerdiklerim: "Uncharted serisi ve TLoU".
Bütçeniz var ise Series S yok ise özel oyunları da oynarım derseniz PS4 gerek yok derseniz One S
Konu dışı: PS4 düşünürseniz elimde var konuşabiliriz :D
Özel oyunları da oynarım derken? Xbox exclusivelerini fazla küçümsüyorsunuz.
Gears, Halo, Forza, Ori efsane oyunlardır.

PS4 kullanmış biri olarak söylüyorum taş gibi konsoldur. Paranız varsa PS4 almanızı öneririm. Yoksa XBOX Gamepass sistemi ile bir çok oyunu oynayabilirsiniz. Güzel oyunlar da var (Witcher 3, Gears, Halo, FM21, NBA 2K21, Control vs).
Exclusivelerden de önerdiklerim: "Uncharted serisi ve TLoU".
3500'e PS4 mü yeni nesil Series S mi? Hocam yapmayın allah aşkına. PS4 7 yıllık konsol 4 yıl daha oyun alır doğru fakat nasıl oynatacak. 480p'de falan .

3500'e PS4 mü yeni nesil Series S mi? Hocam yapmayın allah aşkına. PS4 7 yıllık konsol 4 yıl daha oyun alır doğru fakat nasıl oynatacak. 480p'de falan .
Series S için bütçesini söylemedi. Ayrıca 3500 lirası varsa Series S alsın. Xbox One S ve PS4 arasında kaldıysa bütçesi 2k falandır büyük ihtimalle.

Bu arada nasıl oynatacak konusuna geleyim. The Last of Us, Ghost of Tsushima gibi oyunların grafiklerine bak. Nasıl da güzel oynatıyor. Optimizasyonla alakalı bu durum.

PS4 3200'den başlıyor. One S' 3000'den. Teşhir ürünlere bakmadım.

Hocam sıfır PS4 almak bence çok saçma bu dönemde arkadaşın sıfır alcağını bende sanmıyorum zaten yoksa niye One S'le karşılaştırsın direk Series S'le karşılaştırır biraz daha koyup.

PS4 kullanmış biri olarak söylüyorum taş gibi konsoldur. Paranız varsa PS4 almanızı öneririm. Yoksa Xbox Game Pass sistemi ile birçok oyunu oynayabilirsiniz. Güzel oyunlar da var (Witcher 3, gears, halo, FM21, NBA 2K21, Control vs).
Exclusivelerden de önerdiklerim: "Uncharted serisi ve TLOU".

Özel oyunları da oynarım derken? Xbox exclusivelerini fazla küçümsüyorsunuz.
Gears, halo, Forza, ori efsane oyunlardır.

Hocam Xbox alırsam exclusive oyunları oynayam mı?

Geri
Yukarı