Microsoft, Xbox PC Oyunlarını GeForce NOW Hizmetine Getiriyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Microsoft ve GeForce Now

Microsoft, Xbox PC oyunlarını NVIDIA’nın GeForce NOW bulut akış hizmetine getireceğini açıkladı. Ayrıca yakın zamanda yapılan Activision anlaşması onaylanırsa, Blizzard’ın oyunları da GeForce NOW hizmetinde yer alacak. Oyunları GeForce NOW’da oynamak için ayrı ayrı satın almanız gerekecek. Ayrıca bu anlaşma 10 yıllık bir yayın anlaşması olacak şekilde belirlenmiş. Yapılan basın açıklamasına göre Microsoft, Windows Store’dan, […]

Devamı: Microsoft, Xbox PC Oyunlarını GeForce NOW Hizmetine Getiriyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Şimdi merak ettiğim şu, ben diyelim starfield oynamak istiyorum. Game Pass aldım sonra da gittim GFN aldım. Oynayabiliyor muyum? Yoksa gidip. Steam vb platformlardan satın almam mı gerekecek?

Vallahi helal olsun. Kendi xCloud servisi olmasına rağmen GFN'ye de getirmeleri çok hoş olmuş, bekleyenlerin gözü aydın.

Umarım PS utanır :D

Şimdi merak ettiğim şu, ben diyelim starfield oynamak istiyorum. Game Pass aldım sonra da gittim GFN aldım. Oynayabiliyor muyum? Yoksa gidip. Steam vb platformlardan satın almam mı gerekecek?
Satın almak gerekiyor hocam benim anladığım. GFN'nin kabul ettiği partner dijital oyun mağazalarından alıp oynama imkanı sunacaklar getirilecek oyunlar için sanırım.
Umarım PS utanır :D
PS Now'u yani şimdiki adıyla PS Plus'ı streaming servisi olarak bir PC'ye getirseler yeter aslında ya. İlla GFN'ye vermeleri de şart değil, buna da razıyım ben :D

PS Now'u yani şimdiki adıyla PS Plus'ı streaming servisi olarak bir PC'ye getirseler yeter aslında ya. İlla GFN'ye vermeleri de şart değil, buna da razıyım ben :D

Getirselerde Türkiye desteği olmaz fiyatları uçuk olur. Üstüne PS oyunlarının GFN'de olmasının PS'a nasıl bir zararı olabilir ki?

Sonuçta biz oynamak için gidip senin oyununu satın alıyoruz.

Getirselerde Türkiye desteği olmaz fiyatları uçuk olur. Üstüne PS oyunlarının GFN'de olmasının PS'a nasıl bir zararı olabilir ki?

Sonuçta biz oynamak için gidip senin oyununu satın alıyoruz.
PS satarken Xbox satmayan bir konsol, sence nasıl bir zararı olabilir? Xbox'un 50 milyon civarı kullanıcısı varken ps'nin 100 milyon civarı kullanıcısı var.

PS satarken Xbox satmayan bir konsol, sence nasıl bir zararı olabilir? Xbox'un 50 milyon civarı kullanıcısı varken ps'nin 100 milyon civarı kullanıcısı var.
Tamam da dediğim sistem zaten başka ülkelerde var, yoktan var edilmeyecek yani. PC'de streaming servisi zaten sunuyorlar, ben bunu Türkiye'ye de sunsunlar diyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı