Çözüldü Microsoft "Yeni Bir Güvenlik Bilgisine Sahip" Mesajı Nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

emreemiryg

Decapat
Bu sabah saat 11.40 gibi telefonuma Microsoft tarafından şöyle bir mesaj geldi:

"em*****@hotmail.com yeni bir güvenlik bilgisine sahip. Buraya gidin (Microsoft giriş linki)."

Sahte mesaj değil çünkü doğrulama kodları bu mesaj kanalı üzerinden geliyor ama ben Hotmail uzantılı hesabım olsa bile kullanıcı adını unuttum, ne yapabilirim? Biri hesabımı mı çaldı anlamadım. Biliyorsunuz, Microsoft hesabında güvenlik bilgileri 30 günde değişiyor, acaba öyle bir şey yaptım unuttum mu? Ama bilgisayarımda Outlook hesabı var, yani anlamış değilim. Lütfen yardımcı olun.

Sorunu çözdüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl çözdüğünüzü söyleyin. Diğer insanlarda faydalansın!

Nasıl çözdünüz?

Geç cevabım için özür dilerim öncelikle, aşırı şekilde meşguldum, Eskiden açtığım *****@hotmail.com uzantılı mail hesabımı hatırlayıp giriş yaptım ve 30 gün önce telefon numaramı değiştirme istediğinde bulunmuşum, Onun bildirimi de bugün mesaj olarak gelmiş, doğrulamaya gelince aynı saatte mail gitmiş o hesaba mesaj ile aynı içerikte. Böylelikle olayı çözdüm.
Nasıl çözdüğünüzü söyleyin. Diğer insanlarda faydalansın!
Geç cevabım için özür dilerim öncelikle, aşırı şekilde meşguldum, Eskiden açtığım *****@hotmail.com uzantılı mail hesabımı hatırlayıp giriş yaptım ve 30 gün önce telefon numaramı değiştirme istediğinde bulunmuşum, Onun bildirimi de bugün mesaj olarak gelmiş, doğrulamaya gelince aynı saatte mail gitmiş o hesaba mesaj ile aynı içerikte. Böylelikle olayı çözdüm.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı