Microsoft'tan alınan Minecraft ile Hypixel gibi sunuculara girilmiyor

İşletim sistemi
Windows 10

DerbedEren

Zeptopat
Daha fazla  
Microsoft'tan aldığım Minecraft ile premium serverlara her girmeye çalıştığımda "doğrulama sunucularına bağlanılamıyor. Tekrar deneyin" diyor ya da "sunuculara bağlanılamadı tekrar deneyin " ya da "uzun süre bağlanamadığı için süre aşımı" deyip tekrar denememi istiyor. Versiyon değiştirmem ya da oyunu silip tekrar yüklemem işe yaramıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Microsoft'tan aldığım Minecraft ile kendi bilgisayarımda sunuculara giremiyorum ama başka bilgisayarlardan aynı hesapla girebiliyorum girebiliyorum. Lunar Client bunu çözermi ki. Diğer bilgisayarlarda lunar Client yüklü değil.

Doğrulama sunucusu yanlış bilmiyorsam Mojang'ın hesap sunucusu senin hesabına bağlanamıyor zaman aşımına uğradı ise uzun süre bağlanmayı denedi ama bağlanamadı demek diye biliyorum yani bilgisayarın internet bağlantısında sorun var mı internette yavaşlıyor mu?

İnternetim.

Doğrulama sunucusu yanlış bilmiyorsam Mojang'ın hesap sunucusu senin hesabına bağlanamıyor zaman aşımına uğradı ise uzun süre bağlanmayı denedi ama bağlanamadı demek diye biliyorum yani bilgisayarın internet bağlantısında sorun var mı internette yavaşlıyor mu?

İnternetde sorun yok bir sürü farklı Online oyun oynuyorum internetle alakalı bir problem yok. Minecraft'ı diğer bilgisayarımda girdiğimde hata vermiyor.

Geri
Yukarı