Microsoft'un sitesinden 11 indirdikten sonra anakarta gömülü oluyor mu?

CemGürsoy

Decapat
Daha fazla  
Anakart
GİGABYTE M510 H
Windows 11 kasa topladım İtopya'dan fakat Windows 10 geldi (kurulum yapılı geldi). Etkinleştir kısmından etkinleştirdim fakat Windows 11 yinne yüklenmedi. DVD vardı oynatıcı olmadığından takamadım. Sonra Download Windows 11 sitesinden en üstekini indirdim. Key falan sormadı yani anakarta şu an Windows 10 mu? Windows 11 mi gömülü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 11 kasa topladım İtopya'dan fakat Windows 10 geldi (kurulum yapılı geldi). Etkinleştir kısmından etkinleştirdim fakat Windows 11 yinne yüklenmedi. DVD vardı oynatıcı olmadığından takamadım. Sonra Download Windows 11 sitesinden en üstekini indirdim. Key falan sormadı yani anakarta şu an Windows 10 mu? Windows 11 mi gömülü?

Yüksek ihtimal SSD'ye gömdü hocam. Anakartda şu an 10 var.

Sanırım ürün anahtarını bahsediyorsunuz OEM key ise gömülü oluyor ama diğer türlüsünü tam bilemiyorum.

• İşletim sistemi anakarta gömülmez. Anakartta bu kadar depolama alanı yok...
  • Ürün anahtarı diyorsanız itopya'dan ürün anahtarı almış mıydınız? Almadıysanız deneme sürümü kurulmuş olabilir.
  • Ürün anahtarları artık Microsoft hesabınıza bağlanıyor, doğrudan anakarta gömülmeyebilir ancak anakart ile ilişkilendirilebilir
Hepsinden öte, OEM key aldınız mı? Yoksa ITopya size bedava key verecek değil.

• İşletim sistemi anakarta gömülmez. Anakartta bu kadar depolama alanı yok...
  • Ürün anahtarı diyorsanız itopya'dan ürün anahtarı almış mıydınız? Almadıysanız deneme sürümü kurulmuş olabilir.
  • Ürün anahtarları artık Microsoft hesabınıza bağlanıyor, doğrudan anakarta gömülmeyebilir ancak anakart ile ilişkilendirilebilir
Hepsinden öte, OEM key aldınız mı? Yoksa ITopya size bedava key verecek değil.
Evet win 11 home key aldık yani oem key fakat key girmeden önce win 10 yüklü geldi ve dediğim gibi ürünü etkinleştirdiğimde bir şey olmadı ama o bağlantıdan indirdiğimde de key sormadı @recep.gulten

Yüksek ihtimal SSD'ye gömdü hocam. Anakartda şu an 10 var.
Tmm o zmn tşk

Yeni konular

Geri
Yukarı