Mid için şampiyon önerisi

Anivia, kassadin, zed, yone
4'üde yetenek istiyor ama güçleri çok orantısız beceremeseniz bile oyuna hakimseniz uzun süre götürür bunlar sizi.

Yasou dersem linç yerim Yasou dersem linç yerim. Yasou. Şaka bir yana Yasou alıp doğru ban attığınız zaman heroyu biliyorsanız alamayacağınız karşılaşma yok. Daha demin Yone ezdim. Syndra da kastığı zaman acısız öldüren herolardan.

Mid, gerçekten oynanacak koridor değil.

Oynayacaksan da basit şampiyon. Mesela Ziggs, Yasuo, Anivia. Belki Fizz.

Yasuo cidden basit, ama kırılgan. Hemde çok. Geride iken toplarlaması için takımdan ayrı farm yapman lazım, Allah'tan farkı hızlı itiyor da.

Birde sen yeni başlarken, karşıya 1.5M Zed falan gelirse direk AFK kal. O adam lane vermez.

Ben yeni koridorda şampiyon öğreneceğim zaman yeni hesap açıp o hesaba alırdım. Zaten 0 olduğu için yeni başlayanlar ile girdiğimden pek de fark olmuyor. Karşımdaki de bilmiyor.

Elon sanırım low elo. Sana tavsiyem gidip milleti izleyip havalı Yasuo oyunlarını görüp gaza gelme. Yapamazsın. Kolay çarlar oyna. Gold veya Plat eloya kadar zaten kolay çarların zayıflıklarını kimse değerlendiremiyor. Bu yüzden de low eloda bu çarlar çok güçlü oluyor. Fizz ve Ekko oynamanı öneririm. Kolay çarlardır bunlar. Ekko gerçekten de çok rahat oyun taşıyabilen karakterdir. Erken oyunda biraz sakin kal ve sadece farm al. Oyun ilerledikçe yapman gereken şey adama e ile atılıp q atmaktır. Emin ol ki adam direkt ölür. :) Fizz zaten belli bir çardır. Ultiyi at ve komboyu yap. Tek atamaman imkansıza yakındır. Açıkçası Yone de çok güçlü bir çardır. Fakat biraz oyunculuk gerektirir. İyi bir train yaparsan rahat alışırsın ve her maçı taşırsın Yone ile. Tavsiyem bu 3 şampiyonu oynamandır.

Geri
Yukarı