Midas güvenilir mi?

Bugün güvenilirliğini düşündüğünüz şirket umarım ki sizi profil fotoğrafınızdaki adama benzer bir konuma getirir. Sonuçta yatırım önemli müessese, özellikle günümüzde zaman yatırımı şahsımca.

Yıllardır kullanıyorum kesinlikle güvenilir. Banka olmadığı için herkes korkarak yanaşıyor ancak bankaların 2010'lardan kalmış eski menüleri yerine Midas'ın modern ve hızlı menüsünü tercih ediyorum.

Alıp satarken hızlı bir şekilde alıp satıyor musunuz ve para çektiğinizde ne kadar bir sürede yatıyor paranız ve herhalde bazı kişiler temettüler dağıtılırken sorun yaşıyormuş hisse fiyatı hemen değişiyormuş bu doğru mudur?

@Moglheus

Bir de hem banka hem de başka uygulamalardan borsaya girme oluyor mu?

Son düzenleme:
Alıp satarken hızlı bir şekilde alıp satıyor musunuz ve para çektiğinizde ne kadar bir sürede yatıyor paranız ve herhalde bazı kişiler temettüler dağıtılırken sorun yaşıyormuş hisse fiyatı hemen değişiyormuş bu doğru mudur?

@Moglheus

Dostum ben hem Yapı Kredi Menkul Değerler hemde Midas Menkul Değerler kullanıcısıyım. İstersen 100 tane bile yatırım hesabı açabilirsin. Anlaşmalı bankalarda yüksek meblağlarda biraz bekletebiliyor onun dışında anlık geliyor hesaba. Midas'ı ben al sat için kullanıyorum düşük komisyondan dolayı öneririm. Uzun vadelide de her zaman önceliğim bankalar olmuştur.

Dostum ben hem Yapı Kredi menkul değerler hem de Midas menkul değerler kullanıcısıyım. İstersen 100 tane bile yatırım hesabı açabilirsin. Anlaşmalı bankalarda yüksek meblağlarda biraz bekletebiliyor onun dışında anlık geliyor hesaba. Midas'ı ben al sat için kullanıyorum düşük komisyondan dolayı öneririm. Uzun vadelide de her zaman önceliğim bankalar olmuştur.

Hocam güvenilir değil mi kimlik falan vercez sorun olmasın.

@Moglheus

Komisyon düşük hocam, para yatırma 1 dakikada oluyor, çekme bakiyeye düştüğü anda 1 dakikada çekiliyor 2 gün içinde normal bakiyeye düşüyor zaten. Her yönden iyi Midas.

Peki Binance güvenilir midir orada halka arzlara katılmak için 2. seviye kimlik doğrulama lazımmış güvenilir midir?

Geri
Yukarı