Çözüldü Midas'ta halka arza katılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TimurCan07

Hectopat
Yer
antalya
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Dün emir verdim akşam 6 gibi bu sabah 13.00 halka arz talepleri kapanıyor ama benim talebim hala bekleme aşamasında. Bir hata sonucu mudur?

Çözüm
Sanırım ilk defa halka arza katlıyorsunuz. Halka arz başvurularınız talep olarak(adet olarak) alınır ve sonuçlanana kadar da beklemede olarak gözükür. Talep eden kişi sayısına göre dağıtım oranı belirlendikten sonra talebinize bağlı olarak hisse portföyünüze tanımlanır. Talebinizin beklemede olduğu süre boyunca nakit olarak bağladığınız parayı kullanamazsınız. Sonuç açıklandıktan sonra tanımlanan hissenin fiyatı bloke edilen tutardan düşülür ve kalan para size iade edilir. Halka arzı onaylanan firmaların izahnamelerini okursanız taleplerin ne zaman toplanacağı ve talep sonucunun ne zaman açıklanacağı yazar.​
Sanırım ilk defa halka arza katlıyorsunuz. Halka arz başvurularınız talep olarak(adet olarak) alınır ve sonuçlanana kadar da beklemede olarak gözükür. Talep eden kişi sayısına göre dağıtım oranı belirlendikten sonra talebinize bağlı olarak hisse portföyünüze tanımlanır. Talebinizin beklemede olduğu süre boyunca nakit olarak bağladığınız parayı kullanamazsınız. Sonuç açıklandıktan sonra tanımlanan hissenin fiyatı bloke edilen tutardan düşülür ve kalan para size iade edilir. Halka arzı onaylanan firmaların izahnamelerini okursanız taleplerin ne zaman toplanacağı ve talep sonucunun ne zaman açıklanacağı yazar.​

Çözüm
sanırım ilk defa halka arza katlıyorsunuz. Halka arz başvurularınız talep olarak(adet olarak) alınır ve sonuçlanana kadar da beklemede olarak gözükür. Talep eden kişi sayısına göre dağıtım oranı belirlendikten sonra talebinize bağlı olarak hisse portföyünüze tanımlanır. Talebinizin beklemede olduğu süre boyunca nakit olarak bağladığınız parayı kullanamazsınız. Sonuç açıklandıktan sonra tanımlanan hissenin fiyatı bloke edilen tutardan düşülür ve kalan para size iade edilir. Halka arzı onaylanan firmaların izahnamelerini okursanız taleplerin ne zaman toplanacağı ve talep sonucunun ne zaman açıklanacağı yazar.​

Evet ilk defa katılıyorum teşekkür ederim bilgilendirme için.

Geri
Yukarı