Assassin's Creed oyunu önerisi

Hawki

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Ubisoft indirimlerinden bir şeyler almayı planlıyorum. Sadece Assassin's Creed oyunlarını alacağım. 500 TL'yi fazla geçmese iyi olur. Bilmeyenler için Ubisoft Store'da 500 TL üzeri 250 TL indirim var. Şu anlık AC2 ve AC Odyssey Ultimate Edition almayı düşünüyorum.
Yardımcı olmak isteyenler için fiyatları bırakayım:
AC 42.25 TL.
AC2 42.25 TL.
AC Brotherhood 64.75 TL.
AC Revelations 77.70 TL.
AC Black Flag Gold Edition 209.70 TL.
AC Rogue Digital Deluxe Edition 149.70TL
AC Unity 124.75 TL.
AC Syndicate 174.75 TL.
AC Origins 149.85 TL.
AC Valhalla (kuponlu hali) 240 TL.
AC Mirage (kuponlu hali) 212 TL.
AC Odyssey Ultimate Edition(içinde AC3 ve AC liberation da var) 300 TL.

Oyunları oynamış olanlar sizce 500 TL civarında hangileri alınabilir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben olsam Origins ve Odyssey alırdım. Bayağı güzel oyunlar. Origins'de 177 saatim var. Zamanım olunca Season Pass alıp ek hikayeyi de bitireceğim. Başarımları da fullemeyi düşünüyorum. Mirage zaten Origins'in DLC'si gibi kısa bir şey. O yüzden onu almayıp youtube'dan bitirseniz de olur. Unity'den eski oyunları da grafikleri iyi olmadığı için eleyin. Seyir zevki pek vermiyorlar. Black Flag Remake çıksaydı onu önerebilirdim. Şu anki versiyonu oynayış ve hikaye olarak iyi ama grafikleri hafiften sırıtıyor. Bir de Origins ile AC serisindeki kombat sistemi değiştiği için Origins'den önceki bir AC'yi oynadıktan sonra Origins ve sonrasındaki bir AC'yi oynarsanız kombata alışmanız birkaç gününüzü alıyor.

image_2024-05-20_162844922.png

Son düzenleme:
Bir çok AC oyunu oynadım aralarında açık ara en iyisi Black Flag'di daha uzun soluklu bişey istersen AC odyssey yada valhalla alabilirsin hangi kültür seni daha çok çekerse onu al bence oyun dizaynı olarak aralarında çok fark yok, ben AC 3'ü de severim genel ortalama olarak severler mi bilmem ama ben kişisel olarak onu da beğenmiştim.

Arkadaşlar Ubisoft indirimlerinden bir şeyler almayı planlıyorum. Sadece Assassin's Creed oyunlarını alacağım. 500 TL'yi fazla geçmese iyi olur. Bilmeyenler için Ubisoft Store'da 500 TL üzeri 250 TL indirim var. Şu anlık AC2 ve AC Odyssey Ultimate Edition almayı düşünüyorum.
Yardımcı olmak isteyenler için fiyatları bırakayım:
AC 42.25 TL.
AC2 42.25 TL.
AC Brotherhood 64.75 TL.
AC Revelations 77.70 TL.
AC Black Flag Gold Edition 209.70 TL.
AC Rogue Digital Deluxe Edition 149.70TL
AC Unity 124.75 TL.
AC Syndicate 174.75 TL.
AC Origins 149.85 TL.
AC Valhalla (kuponlu hali) 240 TL.
AC Mirage (kuponlu hali) 212 TL.
AC Odyssey Ultimate Edition(içinde AC3 ve AC liberation da var) 300 TL.

Oyunları oynamış olanlar sizce 500 TL civarında hangileri alınabilir? Yardımcı olursanız sevinirim.

AC2
Brotherhood
Revelations
Black Flag
Syndicate Gold
Origins Gold
Odyssey Gold
Valhalla Complete

Al keyfine bak hocam. Serinin en iyi oyunları bunlar zaten.

Arkadaşlar konuyu patlatıyorum kusura bakmayın AC oyularının hepsini hikayesi farklı mı yoksa birbiriyle bağlantılı mı şu an GoW bitirdim AC serisinden oyun almak istiyorum eğer birbiriyle bağlantılı değilse en güzelleri hangileri bağlantılı ise nasıl bir sıralama vardır?

Arkadaşlar konuyu patlatıyorum kusura bakmayın AC oyularının hepsini hikayesi farklı mı yoksa birbiriyle bağlantılı mı şu an GoW bitirdim AC serisinden oyun almak istiyorum eğer birbiriyle bağlantılı değilse en güzelleri hangileri bağlantılı ise nasıl bir sıralama vardır?

AC2 AC Brotherhood ve AC Revelations bağlantılı bu sirayla oynaman gerek diğerlerini istediğin gibi oynayabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı