Middle-Earth: Shadow of War Definitive Edition alınır mı?

Lerpo343

Decapat
Daha fazla  
Selamlar şu an bu oyun Steam'de çok güzel bir indirimde. Merak ettim biraz izledim güzel bir oyuna benziyor alasım var ama aklımda şöyle bir soru da mevcut. Ben bu sürümü satın aldığımda diğer DLC'leri vs. almam gerekir mi? Yoksa tüm sürümü mü satın alıyorum ve alırsam oynama süresi yan görevler vs. hepsi ile birlikte ne kadar sürer? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Oynanışından memnun kalınmış genelde. Definitive Edition'da hikaye genişletmeleri de beraber geliyor. Bu sürümü aldığınızda yanında ek DLC'ler yer alıyor, demek istediğim bu.

Oynayış süresi hakkında bir bilgim yok maalesef.

Güzel oyundur, zamanında malum yoldan oynamıştım ve çok keyif almıştım. Nemesis sisteminin incisi diyebileceğimiz oyunlardandır.
Definitive Edition'da hikaye genişlemeleri ve DLC'ler beraber geliyor, yani başka bir şey satın almanıza gerek yok.

Oyun ortalama 50 saat civarı sürüyor, tabii bütün her şeyi yaparsanız 60-70 saate kadar çıkar.

Bu fiyat görülen en düşük fiyat mı yoksa daha önceden de şu anki fiyatına düştü mü? Ona göre almayı düşünüyorum.

Fiyatı en dipte şu anda, her yaz indiriminde aynı oluyor ama yine de daha da düşeceğini pek düşünmüyorum. Alıp geçin derim.

Bu fiyat görülen en düşük fiyat mı yoksa daha önceden de şu anki fiyatına düştü mü? Ona göre almayı düşünüyorum.

DLC'siz hali en düşük 11TL.
DLC'li hali en düşük 15, 5TL'ye gördüm.
Bir de alacaksanız yorumlardaki oyunu kolaylaştıran tüyoları okuyun.
Çoğu insan şikayetçi çünkü o konuda.

En dip değil. 10'a mı ne düşmüştü. Definitive ise 12 TL'ye düşmüş.

2018'de dediğiniz fiyata düşmüş, ancak şu anda 2018 yılında değiliz. Kaldı ki o dönemki kur ile şu anki kur bile eşit değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı