Middle-earth™: Shadow of Mordor™ mi Mad Max mi?

Aynen öyle. Dur bi dakika şimdi baktım da DLC ler ile beraber %80 indirime girmiş 🤣 Kaçırma derim.

Alttaki 16.40TL olanı alacaksın. Benim de arkadaşa hediye edesim geldi indirim büyük.

Teşekkür ederim kral, aldım güzel olduğuna eminim. :D Witcher ve Tomb Raider tarzı mı üstad bu oyun?

Türkçe yamasını Apexceviri 25TL ye satıyor. Komple Definitive Edition TR yaması. Buradan bakabilirsin. Ben düşünmeden aldım yamayı DLC ler dahil komple TR yapıyor oyunu emek çok bence değer.

Teşekkür ederim kral, aldım güzel olduğuna eminim. :D Witcher ve Tomb Raider tarzı mı üstad bu oyun?
Oyun Witcher gibi hantal değil, Tomb Raider gibi de gizemli değil. 7 farklı harita var, söylemeyeyim oynadıkça göreceksin. Birbirinden farklı özelliklerdeki orklarının oluşturduğu ordun ile bu haritalardaki kaleleri savunup / saldırıyorsun. Oyun akıyor, hızlı oynanışa sahip. Yavaş değil, bunaltmıyor insanı.

En çok da ejderhayı açtığın zaman eğleneceksin yukardan uça uça istediğin yere hızlıca varıyorsun.

Bu başlığa daha sonradan gelecek arkadaşlar için küçük bir bilgi; oyun definitive edition'da 96 GB, almadan önce ona göre planınızı yapın. Yani indirmeye erinen olur, diskinde yer olmayan olur diye belirteyim dedim.

Geri
Yukarı