Mideh PH-X Black Elektro Gitar iyi mi?

Benim sana tavsiyem üstüne 1000 TL kadar daha ekle. Squier bir strat, bir tane jak kablosu
Buna katılıyorum
Gitarını bilgisayara bağlayıp, "Guitar Rig" tarzı yazılımlarla bir başlangıç yap. Başlangıçta amfi almanı önermem. Çünkü alacağın amfi oldukça kalitesiz olacak o bütçelerde ve öğrenirken değişik tonlar denemek isteyeceksin.
Buna katılmıyorum.

-Gitar çalmayı öğrenmeden Ton denen şeyden bahsedilemez.
-Ton denen şey ise, gerçek ekipman kullanmadan ve tecrübe etmeden bilinemez, kontrol edilemez ve oluşturulamaz.

Öncelikle bir amfi kullanmak lazım. Kalitesi çok mühim değil.
Prossesörler ve bu tip pluginler aslında işin ileri aşamalarıdır. Sizin ekipman, kabin, stompbox tecrübeniz olacak ki, onları nasıl ve hangi kurallarla göre doğru şekilde simule etmeyi bilesiniz.
Preset arayarak, yükleyerek olmaz bu iş.

Son düzenleme:
Benim sana tavsiyem üstüne 1000 TL kadar daha ekle. Squier bir strat, bir tane jak kablosu ve 3.5mm dönüştürücü al. Gitarını bilgisayara bağlayıp, "guitar rig" tarzı yazılımlarla bir başlangıç yap. Başlangıçta amfi almanı önermem. Çünkü alacağın amfi oldukça kalitesiz olacak o bütçelerde ve öğrenirken değişik tonlar denemek isteyeceksin. O yüzden bütçeni tamamen gitara ayır.

Guitar rig paralı oldugu için ve programı korsan kullanmak istemediğimden onu çok araştırmamıştım ama onun gibi bir program var mı bildiğiniz.

Ücretsiz var mı bilmiyorum.

Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için çok mantiklı bir bilgi verdiniz. Konu hakkındaki bilgimi aydınlattınız 😊

Teşekkürler yardımcı olduğunuz için.

Bir sorum daha var rahatsız ediyorsam kusura bakmayın bu programlar guitar link cihazı ile düzgün çalışıyor mu?

Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için çok mantiklı bir bilgi verdiniz. Konu hakkındaki bilgimi aydınlattınız 😊

Güzel kardeşim canım kardeşim bak şunu yazacağın sürede bi sekme açıp girip baksana guitar rigin free'si var mı yok mu ?

GUITAR RIG 6 PLAYER

Varmış işte. Azıcık Google kullanın yahu :) Burada soru sorduğun adam da bilmiyorsa Google'dan bakıyor. Ne olur yani "Varmış evet ücretsizi" desen bir kere de sen bizi bilgilendirsen" :)

Bir sorum daha var rahatsız ediyorsam kusura bakmayın bu programlar guitar link cihazı ile düzgün çalışıyor mu?
Çalışır ama asio dirver'ı var mı bilmiyorum seste gecikme yaşayabilirsin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı