Midjourney botuna istediğiniz fotoğrafları çizdirebilirsiniz

Crownguard

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
3
Discord'da Midjourney adlı sunucuda yazılmış olan Midjourney Bot'a istediğiniz bir şeyi ingilizce olarak söylüyorsunuz ve onu size çiziyor. Ücretsiz deneme 25 resimle sınırlı.
Ücretli sürümün planları ise aylık 10$ ve 30$:
1.PNG
Nasıl kullanıldığı ise sunucuda anlatılıyor. Size verilen rolün adındaki grup numarasına göre çizim kanalında /imagine prompt: <çizdirmek istediğiniz şey> şeklinde mesaj atıyorsunuz ve çizilmesini bekliyorsunuz. 4 adet çiziliyor ve sonucunu sizi etiketleyerek aynı kanala gönderiyor. Mesajda çıkan tepkilerle 4 resimden birisini seçebiliyorsunuz.
Ayrıca insanlardan gördüm. Gerçekçi olmasını istiyorsanız sonuna "ultra detailed" ve "realistic", dilerseniz "8k" da ekleyebilirsiniz. Bazı insanların Steampunk gibi gerçeklik türleri kullandığını da gördüm.
Websitesinden "Sign in with Discord" diyerek daha evvel yaptıklarınızı da profilinizde görebiliyorsunuz.

Kullanıcılardan ve benim yaptıklarımdan birkaç örnek:
1660114293912.jpeg

"multi sky, ultra detailed, realistic"
1660114551097.jpeg

"Avoid the darkness,Until you feel the blast of a shooting star, photorealistic, ultra detailed, ultra realistic, --ar 16:9"
1660114639468.jpeg

"Solar eclipse happens as sky and space blend together, scary, ultra realistic, ultra detailed, 8k, 16:9"
1660114818134.png

"Cozy room with neon lights , 8k , Hyper Realistic"
1660114969248.png

"tree ethereal 8k augmented reality"
1660116657251.png

"viking longboat in the ocean, photorealistic, ultra detailed, cinematic, high shading, --ar 16:9"
1660117084285.png

"Giant conquered world, sky broke, solar eclipse, ultra detailed, realistic, 16:9"
1660115281896.png

Galiba "Nvidia RTX 4090 Ti on table, ultra detailed, realistic, 8k" idi.

Sunucu adresi: Discord - A New Way to Chat with Friends & Communities
Websitesi: Midjourney

Not: Belki benim direkt kopyala deyip buraya yapıştırmamdan dolayı kalite düşmüş olabilir. Direkt sunucudan resmi almak ya da generate edilen resmin mesajdaki kalitesi kaliteyi etkilemeyebilir.

Düzenleme sürem bittiği için buradan devam ediyorum:
1660119288567.png

"through the black hole, realistic, ultra detailed, 4k, --ar 16:9"

Tekli olarak seçebilmek için: Discord - A New Way to Chat with Friends & Communities

1660119621711.png

"a cheerful plastic glass runs across a fantasy field"

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam tekli büyük resim nasıl alıyorsunuz? Özel bir komudu mu var onun?
Hocam 4 resim veriyor. Onlar ana hatları olan resimler. Sonra alttaki U tuşları ile hangi resmi beğendiğinizi tuşluyorsunuz bu sayede o resmi hazırlıyor. verdiği 4 resim aslında eskiz gibi. V tuşları da beğendiğiniz bir çizimin farklı tasarımlarını görmeniz için.

Aynı kişi veya farklı bir üyelik, aynı kelimeleri girdiğinde her seferinde farklı sonuç çıkarıyor değil mi? Mesala yukardaki örneklerden birinden ""through the black hole, realistic, ultra detailed"" her seferinde değişik sonuç çıkarırıyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı