Midnight Club'a benzeyen yarış oyunu

hüseyinz19

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 11 Home 64-bit
8 GB RAM
11th Gen Intel Core i5 1135G7
Intel Iris Xe Graphics
256 GB SSD
Meslek
Game Developer
Selam. Uzun zamandır aradığım ama bir türlü adını bulamadığım bir yarış oyunu var. Abi oyun Midnight Club gibi falan gözüküyordu. Şehirde geçiyor, tüneller falan da var. Ama haritada teksin yani bot falan da yok. Yoldan geçen araba da yok. Multiplayer ya da Co-op oynama var mı hiç hatırlamıyorum. Ben oynarken tek takılıyordum. Sonra sıkıcı diye silmiştim. Ama oyunu birkaç yıl sonra tekrar oynamak istedim adını hatırlayamadım. Biliyorsanız yazabilir misiniz?

Selam. Uzun zamandır aradığım ama bir türlü adını bulamadığım bir yarış oyunu var. Abi oyun Midnight Club gibi falan gözüküyordu. Şehirde geçiyor, tüneller falan da var. Ama haritada teksin yani bot falan da yok. Yoldan geçen araba da yok. Multiplayer ya da Co-op oynama var mı hiç hatırlamıyorum. Ben oynarken tek takılıyordum. Sonra sıkıcı diye silmiştim. Ama oyunu birkaç yıl sonra tekrar oynamak istedim adını hatırlayamadım. Biliyorsanız yazabilir misiniz?
81 Midnight Club: Street Racing Alternatives – Top Best Alternatives buradan bir bakın belki hatırlarsınız.

Oyunu ya 2015 ile 2017 arasında oynamıştım, gösterdiğiniz listedeki oyunlardan hiçbiri değil maalesef. Ama Need For Speed Underground 2'ye görüntü olarak çok benziyor. Birisi bulabilirse çok sevinirim.

Driver: San Francisco

Asphalt 1

Gran Turismo 1

Test Drive Unlimited 1

Smuggler's Run

Split Second

The italian job

Trackmania 1

RaceRoom

Bunlardan birisi değilse biraz daha yazabilirim. 😅

@Hüseyin19 Attığım oyunların bazılarının 2.3. oyunları var onlardan birisi de olabilir.

Ben eski oyunları atmıştım ama Asphalt 2 -3
Gran turismo 2-3 gibi gibi de olabilir bunların içinden birisi değilse söyle biraz daha öneride bulunurum. 😅

Son düzenleme:

Geri
Yukarı