Midori-yukiko-san

emorr1

Picopat
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(yüksek ses uyarısı. Sansürlü olsa da birinin yanında açmayın.)

Japon kökenli bir sanatçıdan çıkan şarkı.

Yukaridaki bir şarkıdır, ve türü japon POP Rock'dır.
Bu konuyu kulağıma iyi geldiği için atıyorum.
Kuralları çiğnemediğim süreçte buraya istediğim her şeyi atabilirim değil mi? Bu konuya şarkının iyi olup olmadığını yazılı sesli görüntülü vb. şekillerde bana aktarmak zorunda değilsiniz, istereniz yazın, ya da direkt geçin. Bu konuya kendi iradenizle girdiniz, lütfen teknoloji ağırlıklı bir foruma kulağıma hoş geldi diye bir şarkı paylaştığım için beni linçlemeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Japon POP Rock değil bu, yaptıkları bu albüm 4 janr altında tanımlanabilir: Art Punk, Noise Rock, Jazz-Rock, Experimental Rock

Harikulade bir gruptur kendileri, ayrıca bu albümden ''かなしい日々.'' şarkısı da çok güzeldir. Bırakayım şöyle:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hatta ben bu şarkıyla birlikte End of Evangelion AMV'si yaptım, o da bayağı güzel oldu ama onun linkini burada paylaşırsam kötü niyetli, her şeyi fırsata çevirmeye çalışan bir reklamcı gibi gözükürüm; dolayısıyla paylaşmayacağım, ama şunu söyleyebilirim ki End of Evangelion sahneleri bu paylaştığım şarkıyla çok güzel bir uyum içerisinde ve bunun sonucunda harika bir AMV ortaya çıkabilmekte.

Son düzenleme:
Japon POP Rock değil bu, yaptıkları bu albüm 4 janr altında tanımlanabilir: Art Punk, Noise Rock, Jazz-Rock, Experimental Rock

Harikulade bir gruptur kendileri, ayrıca bu albümden ''かなしい日々.'' şarkısı da çok güzeldir. Bırakayım şöyle:

Hatta ben bu şarkıyla birlikte End of Evangelion AMV'si yaptım, o da bayağı güzel oldu ama onun linkini burada paylaşırsam kötü niyetli, her şeyi fırsata çevirmeye çalışan bir reklamcı gibi gözükürüm; dolayısıyla paylaşmayacağım, ama şunu söyleyebilirim ki End of Evangelion sahneleri bu paylaştığım şarkıyla çok güzel bir uyum içerisinde ve bunun sonucunda harika bir AMV ortaya çıkabilmekte.
Onları yazsam anlayacaklar mı bilmiyorum. Bundan direkt onu yazdım.

Atsana.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı