Gıda Migros açık sucuklarda tek fiyat 599 TL/Kg

Önerdiğim ikbal Afyon menşeli ben Afyon'dan kardeşler sucukları'nı alıyorum tavsiye ederim.

Biliyorum hocam. Zaten Afyon'da okuyorum. Kardeşleri denemedim bakalım bir deneyeyim bayram sonu dönünce oraya. Benim Afyon'lu arkadaşlara sormak lazım benim sucuk için :D
Bi sürü marka var sonuçta ve gerçek bi sucuk arıyorum açıkcası. Ahmet İpek, İkbal, Cumhuriyet, Namet, Danet, İtimat vs vs. dolu ama böyle gerçek sucuk yapan bi yer arıyorum.
Yine de fiyat iyi bu arada saçma sapan emülsifiye edilmiş işlenmiş et ürünü yazan şeyleri yemektense sucuk yemek daha iyi :)

Biliyorum hocam. Zaten Afyon'da okuyorum. Kardeşleri denemedim bakalım bir deneyeyim bayram sonu dönünce oraya. Benim Afyon'lu arkadaşlara sormak lazım benim sucuk için :D
Bir sürü marka var sonuçta ve gerçek bir sucuk arıyorum açıkçası. Ahmet ipek, ikbal, cumhuriyet, namet, danet, itimat vs vs. dolu ama böyle gerçek sucuk yapan bir yer arıyorum.

Ahmet ipek sucukların da baş eti çıkmıştı sucuk için olağan bir durum ama sucuklarını premium fiyat biçip çıkması zamanın da olay olmuştu.

Ahmet ipek sucukların da baş eti çıkmıştı sucuk için olağan bir durum ama sucuklarını premium fiyat biçip çıkması zamanın da olay olmuştu.

Yazdığım yazıyı uzattım biraz yukarıdakini :D Ahmet İpeğin zaten kalite bozduğunu bayağı biliyoruz da en azından bu markalar başka et karıştırmaya (hayvan olarak) cesaret edemez. Yine de marketten sucuk vs alırken gerçekten fermente edilmiş mi yoksa abudik gubudik et ürünü olarak mı geçiyor diye kontrol etmesi lazım tüketicinin. Açıkçası ben bu markaları denediğim zaman böyle ahım şahım mükemmel bir sucuk dediğim aralarından olmadı. Benim memleketteki kasap hala en iyisi şu an. Ki dediğim gibi denemediğim daha bir sürü var deneyerek bulacağız ama malum fiyatlar biraz tuzlu bir de öğrenci olunca :D Yine de paraya kıyıp deniyoruz bakalım. Sucuk değişik ürün ya oturur anlatırım bayağı derslerde işlemesi de zevkli bir ürün :)

Geri
Yukarı