Gıda Migros çikolatalarda 3 al 2 öde kampanyası

Consil55

Picopat

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-04-22-09-40-04-547_com.inomera.sm.png
    Screenshot_2024-04-22-09-40-04-547_com.inomera.sm.png
    570 KB · Görüntüleme: 137
  • Screenshot_2024-04-22-09-40-04-547_com.inomera.sm.png
    Screenshot_2024-04-22-09-40-04-547_com.inomera.sm.png
    570 KB · Görüntüleme: 125
Çeşit çeşit çikolata almayı hayal etmeyin, en ürün fark etmeksizin en ucuz çikolataya indirim tanımlıyor.

Yani 30, 20, 10, 5 TL şeklinde 4 farklı çikolata aldınız, hepsinden 3'er tanede alsanız ilk önce 5 TL olan 3 çikolata bedava. Kampanyayı tam anlamıyla kullanmak için birbirine yakın fiyatlarda ürün almalısınız.

Ek olarak, bugüne özel 1 adet simit bedava yazıyordu sipariş edecekler inceleyebilir.

Çeşit çeşit çikolata almayı hayal etmeyin, en ürün fark etmeksizin en ucuz çikolataya indirim tanımlıyor.

Yani 30, 20, 10, 5 TL şeklinde 4 farklı çikolata aldınız, hepsinden 3'er tanede alsanız ilk önce 5 TL olan 3 çikolata bedava. Kampanyayı tam anlamıyla kullanmak için birbirine yakın fiyatlarda ürün almalısınız.

Ek olarak, bugüne özel 1 adet simit bedava yazıyordu sipariş edecekler inceleyebilir.
Bunu ben de konuyu açtıktan sonra fark ettim hayal kırıklığı oldu maalesef geçenki izdihamdan sonra böyle bir önlem almışlar

Money Kart da lazımmış. 10 dakikadır telefona sms bekliyorum yok.
Money kart lazım değil normal kartla satın alınabiliyor

Her ürün uygun değil gibi. Milkalar daha uyguna alınabiliyor. Piko alınırsa uygun gibi geldi bana. Başka hangi ürünler alıjırsa mantıklı duruyor bilginiz var mı ?

Telefon numarasına kayıtlı money varsa otomatik kartı tanımlıyor hocam.
Eklediğiniz görselde beyaz yazıyla altta yazmışlar hocam, giriş yapmadan sepete 3 tane eklediğimde herhangi bir indirim yapılmadı.

Edit: Şimdi Money üyeliğini tamamladım ve indirim tanımlandı.
Eki Görüntüle 2175455
Ben şimdiye kadar birçok indirimden faydalandım hepsinde de money kartla olduğu yazıyordu ancak ben hep normal kartla ödedim ve indirim yine çalıştı.

Bu arada bazen indirimin aktif olması için gir çık yapmanız gerekiyor money kartla alakası pek yok yani. Zaten money kartı ödeme ekranında tespit ediyor. Sepette indirim sağlanmaz öyle olsa.

Ben şimdiye kadar birçok indirimden faydalandım hepsinde de money kartla olduğu yazıyordu ancak ben hep normal kartla ödedim ve indirim yine çalıştı.

Bu arada bazen indirimin aktif olması için gir çık yapmanız gerekiyor money kartla alakası pek yok yani. Zaten money kartı ödeme ekranında tespit ediyor. Sepette indirim sağlanmaz öyle olsa.
Sepete gir çık yapınca düzelmiş olabilir hocam dediğiniz gibi. Yine de teşekkür ederim hocam, sayenizde bugün ilk Migros Hemen deneyimim oldu 😁 75 TL hoşgeldin kuponu da vardı, teslimat da ücretsizdi.

Geri
Yukarı