Migros gibi yerlerdeki sarj kabloları iyi mi?

Onur Haha Atan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Samsung telefonuma şarj kablosu almak istiyorum adaptör değil sadece kablo. Migros'da gözüme çarpan 20-30 TL'lik kablolar var. Bunlar benim eski kabloma göre çok fazla kalite farkı hissettirir mi? Ve önerir misiniz? Eğer önermezseniz 50-60 TL bütçe ile en kaliteli ne alabilirim acaba?

migrostan ios şarj aleti almıştım ürünüm desteklemediği için boşa gitmişti 60 liram İOS Kullanıyorsan önermem ama androidde sorun çıkacağını düşünmüyorum

Yaklaşık 4-5 ay önce aldığım (markasını hatırlamıyorum 50 TL gibi bir fiyata almıştım) Type-C kablo sıkıntısız bir şekilde çalışıyor. Tabii ki orijinalini almak daha mantıklı bu bütçelerde.

Merhaba, Samsung telefonuma şarj kablosu almak istiyorum adaptör değil sadece kablo. Migros'da gözüme çarpan 20-30 TL'lik kablolar var. Bunlar benim eski kabloma göre çok fazla kalite farkı hissettirir mi? Ve önerir misiniz? Eğer önermezseniz 50-60 TL bütçe ile en kaliteli ne alabilirim acaba?
her zaman 10 tl lik marketlerde satılan kablolardan kullanırım 5-6 ay götürür

Hocam dünyanın en prestijli marketinde satılan Turbox nasıl hala çöpse, Migros'da satılan şarj aleti iyi olabilir. Ama tam markası ne? Ve orijinal almak hep daha mantıklı ama siz bilirsiniz.

Genelde çok sağlam markalar olmuyor Anker, Baseus, Spigen gibi. Çok iyi değillerdir fakat kötü de değiller. Şarj aletimi başka bir yerde unuttuğum için A101'den idarelik bir kablo almıştım Lightning girişli, yedek kablo olarak kullanıyorum fakat her zaman orijinal veya sertifikası bulunan, bilindik markaların ürünlerini öneririm.
Samsung telefonuma şarj kablosu almak istiyorum adaptör değil sadece kablo.
Telefonunuz Type-C girişli mi, Micro USB mi?
Micro USB:

Type-C:

Son düzenleme:

Ben aldım siz almayın. Hiç şarj edemedi telefonu.

Geri
Yukarı