Gıda Migros Mi-Go pizza çeşitlerinde ikincisi %50 indirimli

Arkadaşlar nimete böyle denilmez ama kusmak üzereyim, yediğim en kötü yemeklerden birisi. Almayın sakın.
Hocam açıkçası şöyle diyeyim, ben karışık olanını yemiştim ve fiyatına göre gayet lezzetli idi. Jambonlu olanını (sizin yediğiniz) internette izlediğim herkes beğenmiş. Size bozuk ürün gelmiş olabilir mi? Migros'a ulaşmayı denediniz mi?

Karışık ve jambonluyu denedim ama sosunun değişik bir acılığı var nedense ben çok beğenmedim, malzemelerin tadı fena değildi. Ürün Pek Food'un ürettiğinin aynısı sadece üstüne kendi isimlerini basmışlar. Superfresh, Dr. Oetker vs. bence daha iyi işler çıkartıyor.

Arkadaşlar 1 dilim yedim midem bulandı. Peynirinin tadı çok yoğun ve 0 peynir tadı geliyor. Hala midem bulanıyor. Son kullanma tarihi daha var. Jambon tadı almadım bile.

Hocam açıkçası şöyle diyeyim, ben karışık olanını yemiştim ve fiyatına göre gayet lezzetli idi. Jambonlu olanını (sizin yediğiniz) internette izlediğim herkes beğenmiş. Size bozuk ürün gelmiş olabilir mi? Migros'a ulaşmayı denediniz mi?
Jambonlu muymuş? Pastırmalı falan zandım tövbe tövbe domuz eti yedik Allah'ım affet.

Merhaba arkadaşlar. Acaba kampanya sanal markete mi özel yoksa mağazada da %50 indirimli mi?
Mağazada da indirimli. Unutmayın, Migros uygulamasındaki kampanyalar Migros mağazalarında da genellikle geçerli oluyor.

Arkadaşlar 1 dilim yedim midem bulandı. Peynirinin tadı çok yoğun ve 0 peynir tadı geliyor. Hala midem bulanıyor. Son kullanma tarihi daha var. Jambon tadı almadım bile.

Jambonlu muymuş? Pastırmalı falan zandım tövbe tövbe domuz eti yedik Allah'ım affet.

Hocam o dana jambon :D

Geri
Yukarı