Migros PS4 pal mı NTSC mi?

Mryolo1

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Migros'dan ps4 alacağım acil cevap verebilir misiniz? Cihazın adaptörü 3 üçlü yurtdışı kablolu yani ceviricisi falan var. Almalıyım bugün bu cihaz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun oynayacak adam 1, 1.5 sene bekler mi? Bekle bekle ömür biter. Neo çıkınca eve gidip oynayamadan Ps5 bilgileri falan sizar bu iş böyle bekleyen her zaman kaybetmeye mahkumdur.

Amerika'dan gelen cihazların güç kablolarını ucu farklı oluyor diye biliyorum 3 girişli olması lazım tam olarak hatırlayamıyorum. Bu yüzden Türkiye veya diğer Avrupa ülkelerinde kullanmak için çevirici kullanılıyor olay bu sanırım. Kötü bir yanı yoktur yani.

Amerika'dan gelen cihazların güç kablolarını ucu farklı oluyor diye biliyorum 3 girişli olması lazım tam olarak hatırlayamıyorum. Bu yüzden Türkiye veya diğer Avrupa ülkelerinde kullanmak için çevirici kullanılıyor olay bu sanırım. Kötü bir yanı yoktur yani.

2 Uçlu Priz Sadece Uçlar Farklı 1~2 liraya çevirici alabilirsin

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı