Migros Sanal Market eksik ürün gönderdi

Atahan Kutlu

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese iyi günler. Dün Migros Sanal Market'ten sipariş vermiştim fakat ürünümü eksik yollamışlardı. Çok beklemeden müşteri hizmetlerini arayıp durumu söyledim, ilgili birime aktaracağız dediler ve 15-20 dk sonra beni arayıp siparişin yarın 11.30-13.30 arasında geleceğini söylediler fakat sipariş gelmedi bugün. Müşteri hizmetlerini de 2 defa aradım hepsinde de ilgili yere ilettik dediler fakat ne arayan var ne de gelen giden var. Daha önce bunun gibi bir şey yaşamış olan var mı?

Seni teslimat şubesinden arayacaklar, ya eksik ürünü getirelim diyecekler ya da ücreti kadar iade edelim diyecekler. Yeni başıma geldi daha.

Bizim market ne olduysa iyice batırmaya başladı, ilk önce soğan eksik geldi aylar önce ulan tamam neyse olur hatadır dedim 2 gün sonra getirdiler. Sonrasında poşetleri karıştırdı kurye ulan yine tamam insanlık halidir. Dün ise 19 siparişimden tam 4 tanesi gelmedi aradım söyledim şimdilik ses yok ama bir daha tövbe market alışverişlerini tamamen fiziksel olarak yapacağım. Sanal market bitmiş gerçekten yanından yakasından geçilmez.

Geri
Yukarı