Çözüldü Migros'tan Steam Cüzdan Kodu Alınır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Amazing Jaagub

Centipat
Yer
Çikolatalı Süt Diyarı
Daha fazla  
Başlıktaki gibi, alınır mı? 10 TL'lik cüzdan kodu alacağım, ve hayır kredi kartıyla para yatırmayacağım. Güvenilir mi? Kod hatalı çıkarsa Steam destek yardım eder mi? Tecrübelerinizi ve bilginizi paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler.

Başlıktaki gibi, alınır mı? 10 TL'lik cüzdan kodu alacağım, ve hayır kredi kartıyla para yatırmayacağım. Güvenilir mi? Kod hatalı çıkarsa Steam destek yardım eder mi? Tecrübelerinizi ve bilginizi paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler.

BİM de de var.

Kod hatalı çıkmaz ama çıkarsa kanıtlayamazsın.

Alabilirsiniz hatalı çıkacağını düşünmüyorum. Kuzenimle çok RP ve Cüzdan Kodu aldık. Sorun çıkmadı hiç. Çıkarsa da götürüp değiştirmeye çalışırsınız.

Kodu satın aldıktan sonra hemen Steam mobil uygulamasından kodu aktifleştirirseniz bi sorun çıkmaz. Hatalı çıkarsa da o an kanıtlayabilirsiniz.
Peki marketten kodun yanında almam gereken herhangi ekstra bir şey var mıdır? Ben gidip almayacağım, babamdan gelirken almasını istedim, o yüzden bilmiyorum. Kodu aldıktan sonra ne kadar sürede girmem lazım?

Teşekkürler dostlar hallettim işi. İleride zorluk çekenler için:
Size iki fiş veriyorlar, biri kodun yazılı olduğu fiş diğeri ürün fişi. Steam'de, sol üst tarafta bulunan profil fotoğrafınıza tıklayarak cüzdanımı seçin. Oradan da hediye kodu yükleyi. Kodu girin, bitti.

Yeni konular

Geri
Yukarı