Migros'tan Steam cüzdan kodu almak

berkincelik

Decapat
Steam'den oyun alacağım ve migroslarda Steam cüzdan kodu satılıyorumuş. Bu şekilde oyun almak mümkün mü? Mesele 20 TL'lik oyun alacağım ve Migros'tan 20 TL cüzdan kodu alsam sonra bu kodu kullanarak Steam'da istediğim oyunu alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'den oyun alacağım ve migroslarda Steam cüzdan kodu satılıyorumuş. Bu şekilde oyun almak mümkün mü? Mesele 20 TL'lik oyun alacağım ve Migros'tan 20 TL cüzdan kodu alsam sonra bu kodu kullanarak Steam'da istediğim oyunu alabilir miyim?
Evet.

Direkt fatura halinde veriyorlar.
Aynen, 2 adet kağıt veriyorlar. Birisi fatura, öbürü kodun yazılı olduğu kağıt. fatura da klasik satın alım bilgileri var. kod kağıdında ise "ne zaman satın aldığın, ne zamana kadar geçerli olduğu, hangi şubeden aldığın" gibi bilgiler yazıyor ve kağıdın ortasının biraz üstünde kod yazıyor :S

Migrosa gittiğin zaman kasiyere ;"+Abi/Abla ben oyun kodu almak istiyorum.
-Hangi oyun Abicim/Ablacım?
+Steam kodu almak istiyorum.
-Tamamdır, Kaç liralık?
+ X tl lik kod almak istiyorum.
-Tamam veriyorum.

Aranızda geçecek dialog aynen bu şekilde :D

Evet. Steam Kodu alırken KDV ödemediğiniz için eksiksiz aktarılabiliyor.

Aynen, 2 adet kağıt veriyorlar. Birisi fatura, öbürü kodun yazılı olduğu kağıt. fatura da klasik satın alım bilgileri var. kod kağıdında ise "ne zaman satın aldığın, ne zamana kadar geçerli olduğu, hangi şubeden aldığın" gibi bilgiler yazıyor ve kağıdın ortasının biraz üstünde kod yazıyor :S

Migrosa gittiğin zaman kasiyere ;"+Abi/Abla ben oyun kodu almak istiyorum.
-Hangi oyun Abicim/Ablacım?
+Steam kodu almak istiyorum.
-Tamamdır, Kaç liralık?
+ X tl lik kod almak istiyorum.
-Tamam veriyorum.

Aranızda geçecek dialog aynen bu şekilde :D
Bazı çalışanlar bilmiyor ancak. Ona dikkat.

Geri
Yukarı