Mihawk kulaklık nasıldır?

Bütçe
350
Şey MIHAWK Gaming Headset | GAMEPOWER
Bu kulaklığı kullanan var mı? Almayı düşünüyorum. Kullanan varsa memnun mu ve ses kalitesi/mikrofonu /oyun içi performansını söyleyebilir mi?

Gamepower adı altında 5000+ şikayet mevcut farklı farklı sitelerde. Gamepower almayın.

Kulaklık önerisi istemedim =_= teşekkür ederim yine de.

Cızırtı gibi bir ses geliyormuş rahatsız ediyor mu çok fazla.

Nedenmiş? :d Benim attığım kulaklık üstekilerden daha iyi bu arada.

Aynen dostum aynen öyle, sen git Gamepower al sonra bozuldu diye ağla kimse yardımcı olmayacak sana.

Gamepower adı altında 5000+ şikayet mevcut farklı farklı sitelerde. Gamepower almayın.

Aynen dostum aynen öyle, sen git Gamepower al sonra bozuldu diye ağla kimse yardımcı olmayacak sana.
Çünkü olamayacağız.

Son düzenleyen: Moderatör:

Uğraşmayın hocam, tamam işte nasıl olduğunu sormuşlar. Çok iyi marka Gamepower alın alın, düşünmeden alın.
Nedenmiş? :d Benim attığım kulaklık üstekilerden daha iyi bu arada.
Bunu neye dayanarak söylüyorsun, hayır merak ettim gerçekten anlatsana bir.
Bak sana bir şey göstereceğim.

Daha nice örnekler sayabilirim. O yüzden bilip bilmeden konuşmayın.

1.140 şikayet...

Bir de benim önerilerime gelen şikayetlere bakalım.
Gamegaraj.com Rahatsız Şikayetleri - Şikayetvar (H2002D)

Cooler Master - Şikayetvar (CM)

Şimdi biraz da forumdaki rehberlerde çokça adı anılan arkadaşlarımıza bakalım. Bakalım Gamepower Mihawk listelerin herhangi birinde gözükecek mi?

Son düzenleme:
Uğraşmayın hocam, tamam işte nasıl olduğunu sormuşlar. Çok iyi marka Gamepower alın alın, düşünmeden alın.

Bunu neye dayanarak söylüyorsun, hayır merak ettim gerçekten anlatsana bir.
Bak sana bir şey göstereceğim.

Daha nice örnekler sayabilirim. O yüzden bilip bilmeden konuşmayın.

1.1140 şikayet...

Birde benim önerilerime gelen şikayetlere bakalım.
Gamegaraj.com Rahatsız Şikayetleri - Şikayetvar (H2002D)

Cooler Master - Şikayetvar (CM)

Şimdi biraz da forumdaki rehberlerde çokça adı anılan arkadaşlarımıza bakalım. Bakalım Gamepower Mihawk listelerin herhangi birinde gözükecek mi?

Yeterli olmuştur umarım.

Geri
Yukarı