Mikado MD-10B Bluetooth ile bağlanmıyor

bykoX

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar laptoptan Mikado MD-10B bağlanamıyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (43).png
    Ekran Görüntüsü (43).png
    90,6 KB · Görüntüleme: 59
Aynısını kullanıyorum. Hiç böyle bir sorun yaşamadım. Aygıtı öncelikle AUX ile bilgisayarına bağlayıp sürücüsünü kurdurtmayı deneyip daha sonra Bluetooth ile deneyebilirsin.

Olmazsa her iki aygıtın Bluetooth'unu da yeni açtığın gibi, açar açmaz bağlamayı deneyebilirsin. Windows'a Bluetooth ile ne tanıtmaya çalışırsam çalışayıp hep ilk seferim benim de sorunlu olduğu için aynı şeyleri 5-6 kez denemeye alıştım. Sen de bunu deneyebilirsin.

Aynısını kullanıyorum. Hiç böyle bir sorun yaşamadım. Aygıtı öncelikle AUX ile bilgisayarına bağlayıp sürücüsünü kurdurtmayı deneyip daha sonra Bluetooth ile deneyebilirsin.

Olmazsa her iki aygıtın Bluetooth'unu da yeni açtığın gibi, açar açmaz bağlamayı deneyebilirsin. Windows'a Bluetooth ile ne tanıtmaya çalışırsam çalışayıp hep ilk seferim benim de sorunlu olduğu için aynı şeyleri 5-6 kez denemeye alıştım. Sen de bunu deneyebilirsin.
AUX ile bağladım nasıl sürücüsünü kurduracağım ?

AUX ile bağladım nasıl sürücüsünü kurduracağım ?
Kendisi otomatik kurar. AUX ile çalıtırabildiysen başarılı olmuş demektir. Buradan sonra geri Bluetooth ile bağlama denemelerine dönebilirsin. Mikadonu yeniden Bluetooth moduna alıp bağlanmayı deneyebilirsin. Ben tekrar denedim kendimde aygıtı silip ve yeniden başarabildim. Hala başaramıyorsan bilgisayarından EKLE dedikten sonra eklenecek aygıt türü olarak diğer seçenekleri seçip oralarda aygıtı algılayıp algılamadığını kontrol edebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı