Mikrofon aşırı ses alıyor

Spidertliman

Hectopat
Yer
Sivas
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, uzun zamandır kullandığım mikrofonumu taktım ve konuşmadığım halde sanki son ses konuşuyormuşum gibi ses düzeyi en fazla gözüküyordu. Denemek için ses kaydettim ve aşırı cızırtılı ve yüksek geldi. Normalde böyle değildi.

Konuşmadığım halde ses düzeyi böyle.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    7,7 KB · Görüntüleme: 37
Merhaba, uzun zamandır kullandığım mikrofonumu taktım ve konuşmadığım halde sanki son ses konuşuyormuşum gibi ses düzeyi en fazla gözüküyordu. Denemek için ses kaydettim ve aşırı cızırtılı ve yüksek geldi. Normalde böyle değildi.

Konuşmadığım halde ses düzeyi böyle.

Kardeşim o senin mikrofonuna gelen ses ama illaki kontrol etmek istersen ses simgesi sağ tık ses efekti > kayıt > mikrofon > üzerine gelip sağ tık yap > açılan pencerede düzeylere gel > düzeylerden mikrofon basını düşür ve oradaki sesle oynarsan da sana ve karşıya gelen ses düşer :)

Kardeşim o senin mikrofonuna gelen ses ama illaki kontrol etmek istersen ses simgesi sağ tık ses efekti > kayıt > mikrofon > üzerine gelip sağ tık yap > açılan pencerede düzeylere gel > düzeylerden mikrofon basını düşür ve oradaki sesle oynarsan da sana ve karşıya gelen ses düşer

Onu biliyorum zaten her zaman aynı ayardaydı ama dediğim gibi konuştukça dalgalanması gerekirken direk en sonda. Çok cızırtılı ve yüksek ses alıyor. Normalde böyle değildi.

Yeni konular

Geri
Yukarı