Mikrofon ayaklığı için parça arıyorum...

Makaleler
34
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Active Directory - Security Uzmanı
Profil Kapağı
1522600635
Arkadaşlar başlıktan pek bir şey anlamamışsınızdır tahminen. Bende ne aradığımı bilmiyorum tam olarak.

Amacım mikrofon tutacağı yapmak ancak birkaç parçadan meydana gelecek. 3 adet demir parça olacak. Ve bu 3 demirin arasında eklem vazifesi yapan parçalar olacak.

Yani 2 demiri birleştirecek ancak hareket ettirebileceğim. En azından vidalarla sabitleyebileyim. Bana öyle bir parça lazım.
Aranızda meslek lisesinde okuyan falan veya bu işlerle ilgilenen var mı ? Nereden bulurum böyle bir parça.

Bu parçalar sayesinde aşağı ve yukarı hareket ettirebilmek istiyorum parçaları.

1. demir zaten masaya sabit olacak. 2. demir sağa ve sola gidebilsin istiyorum. ve 3. demir ise öne ve arkaya doğru. Bu şekilde her tarafa yetişebilecek mikrofon.

Hemen hemen şu mantık yani :
Şu resimdeki eklem bölgelerini yapmaya çalışıyorum. Nasıl yapabilirim. 2 demir çubuk arasında 1 parça olacak ve hareket ettirebileceğim.

uq4Z69E.jpg

Müzik marketlerinde çok pahalı bu parçalar, kendim yapmaya çalışıyorum.

Rde.RodePSA1StudioArm4582.jpg

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar fikri olan yok mu ya :D

Son düzenleyen: Moderatör:
MR_YAMYAM olsaydı yardım edebilirdi belki. İsmini Google'ye yaz eminim güncel olduğu bi forum vardır.

Haklısın ya ben bunu yapamayacağım.

Fakirlikten kapı menteşesi bile denedim :) Harbiden rezillik ya :D
200-300 lira nasıl vereyim ben bunlara, çok pahalıya satıyor bunlar da.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı