Mikrofon bazen bozuk ses veriyor

Quell59

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, kulaklıkla Online oyun oynarken çoğu kez ses elektrik süpürgesi gibi oluyormuş, boğuklaşıyormuş, anlaşılmıyormuş. USB portundan çıkarıp geri takınca düzeliyormuş. Tüm portlar için aynı. Bilen çıkar mı?

Arkadaşlar, kulaklıkla Online oyun oynarken çoğu kez ses elektrik süpürgesi gibi oluyormuş, boğuklaşıyormuş, anlaşılmıyormuş. USB portundan çıkarıp geri takınca düzeliyormuş. Tüm portlar için aynı. Bilen çıkar mı?
Mikrofonu başka bir cihazda deneme şansınız varsa deneyin.

Selam, farklı bir sistemde denediniz mi, sadece oyuna girdiğinizde mi meydana geliyor?

Tamamen aynı durum bende de var. Neden olduğunu hala çözemedim. Ugreen ses kartı kullanıyorum. (Minik flash disk boyutunda). Önceden de başka bir USB ses kartı kullanıyordum. Değiştirdikten sonra bu sorunu yaşamaya başladım. Sebebini bilmiyorum ama USB ses kartıyla alakalı olduğu kesin.

Yeni konular

Geri
Yukarı