Mikrofon bozuk olmadığı halde karşıya ses gitmiyor

kerim16

Picopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Öncelikle selamlar arkadaşlar. Ben bir laptop kullanıcısıyım ve 1 ay öncesine kadar mikrofonum sorunsuz çalışıyordu. Sonra arkadaşlarımı trollemek için morphvox programını kurdum ve nedense bir anda mikrofonum hiçbir şekilde ses alsa da karşıya ses iletmemeye başladı. Programı silsem bile yine aynı sorun devam etti.
İnternetten bir sürü video izledim. Bütün çözümleri denedim ama hiçbiri işe yaramadı. Rica etsem yardımcı olur musunuz?

Öncelikle selamlar arkadaşlar. Ben bir laptop kullanıcısıyım ve 1 ay öncesine kadar mikrofonum sorunsuz çalışıyordu. Sonra arkadaşlarımı trollemek için morphvox programını kurdum ve nedense bir anda mikrofonum hiçbir şekilde ses alsa da karşıya ses iletmemeye başladı. Programı silsem bile yine aynı sorun devam etti.
İnternetten bir sürü video izledim. Bütün çözümleri denedim ama hiçbiri işe yaramadı. Rica etsem yardımcı olur musunuz?
Muhtemelen programı silsen bile tercih edilen aygıt olarak kendi mikrofonunu tekrar seçmedin. Ona bir bakmalısın.

Denetim masasından ses e gir orada kayıta gözüküyorsa devre dışı bırak.

Dosya Ekleri

• mikrafon.png
    mikrafon.png
    781,2 KB · Görüntüleme: 28
Dostum denetim masasına girip aygıt yazıcılara gir oradan mikrofon aygıtını kaldır sonra tekrar tak ya da aygıt yoneticisine gir orada da varsa devre dışı bırak.

Geri
Yukarı