Çözüldü Mikrofon hiçbir yerde çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

demir.eler

Decapat
Merhaba arkadaşlar. Mikrofonum gıcır gıcır çalışıyordu artık çalışmıyor bugun Valorant'ta fark ettim. Mikrofon ve kamera ikisi bir arada, USB'ye taktım. Discord'da falan da hiç gelmiyor. Fakat aşağıda taskbar da gözüküyor mikrofon simgesi. Fakat hiçbir yerde sesimi algılamıyor. Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Öncelikle sana önerebileceğim şey, kamera olmadan takmayı ve ses kontrolü yapmayı, mikrofon ayarlarını kontrol etmeyi dene. Eğer hiçbir sıkıntı yoksa mikrofondan kaynaklı donanımsal sorun vardır.

Sorunu System restore point kısmından bozulmadan önceki tarihe aldım ve sorun çözüldü, sonradab bozulan kişiler varsa bunu yapsınlar.
Öncelikle sana önerebileceğim şey, kamera olmadan takmayı ve ses kontrolü yapmayı, mikrofon ayarlarını kontrol etmeyi dene. Eğer hiçbir sıkıntı yoksa mikrofondan kaynaklı donanımsal sorun vardır.
Öncelikle sana önerebileceğim şey, kamera olmadan takmayı ve ses kontrolü yapmayı, mikrofon ayarlarını kontrol etmeyi dene. Eğer hiçbir sıkıntı yoksa mikrofondan kaynaklı donanımsal sorun vardır. Eğer uğraşmak istersen de mikrofonun markasını internet sitesinde aratıp yaşanmış arızalara karşı ne yapabileceğine bakman olur.

Son düzenleme:

Sorunu System restore point kısmından bozulmadan önceki tarihe aldım ve sorun çözüldü, sonradab bozulan kişiler varsa bunu yapsınlar.

Çözüm

Geri
Yukarı