Mikrofon ile arka plan sesi nasıl kısılabilir?

ReXa42

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, broadcast kullanıyordum fakat arkada her zaman bir kasa sesi olduğu için hep boğuk geliyor. Voice meteer banana denedim, arkada hep bi tıss sesi var.

Ne yapmam lazım?

Merhaba, broadcast kullanıyordum fakat arkada her zaman bir kasa sesi olduğu için hep boğuk geliyor. Voice meteer banana denedim, arkada hep bir tıss sesi var.

Ne yapmam lazım?

Nahimic kullanıyorum ben SteelSeries'in uygulaması gayet başarılı.

Merhaba, broadcast kullanıyordum fakat arkada her zaman bir kasa sesi olduğu için hep boğuk geliyor. Voice meteer banana denedim, arkada hep bir tıss sesi var.

Ne yapmam lazım?

Eğer jack girişliyse kulaklığın ses kartıda alabilirsin normalde ses kartı kullanıyordum fakat boşta USB girişi kalmadığı için USB çoğaltıcı kullanıyordum o da kablo karmaşası yapıyor diye bunu kullanıyorum.

Nahimic kullanıyorum

1710614647621.png

SteelSeries GG uygulamasının içinde mi hocam? AMD kullandığım için Nvidia RTX Voice kullanamıyorum da.

Eki Görüntüle 2142662

SteelSeries GG uygulamasının içinde mi hocam? AMD kullandığım için Nvidia RTX Voice kullanamıyorum da.
1710614778187.png

Eki Görüntüle 2142662

SteelSeries GG uygulamasının içinde mi hocam? AMD kullandığım için NVIDIA RTX Voice kullanamıyorum da.

Bende böyle gözüküyor arayüz direk Nahimic yazıp indir.

Eki Görüntüle 2142662

Eki Görüntüle 2142662

SteelSeries GG uygulamasının içinde mi hocam? AMD kullandığım için NVIDIA RTX Voice kullanamıyorum da.

1710614939024.png

Bu iki ayarı açıcaksın eğer kendi sesin az giderse karşıya microphone Boost var onu 1-2 tık açabilirsin.

Bende böyle gözüküyor arayüz direk Nahimic yazıp indir.
Sayfasından indirince otomatikmen GG indiriyor. Microsoft Store'dan indirince de bu çıktı. Sanırım sadece kendi mikrofonları için.

1710615089452.png

Sayfasından indirince otomatikmen GG indiriyor. Microsoft Store'dan indirince de bu çıktı. Sanırım sadece kendi mikrofonları için.

Eki Görüntüle 2142685
Bende Logitech kullanıyorum başka ses sürücüsü olduğu için çalışmıyormuş.

Sayfasından indirince otomatikman GG indiriyor. Microsoft Store'dan indirince de bu çıktı. Sanırım sadece kendi mikrofonları için.

Eki Görüntüle 2142685

Realtek'den başka bir driver kurulu mu?

Dolby Atmos var ama o da sürücü sayılmaz.

Bende sadece Realtek var bence ondan dolayı hata veriyor.

Dolby Atmos var ama o da sürücü sayılmaz.

Çünkü ses sürücüsü olarak Realtek'in üzerinden yeni bir mikrofon cihazı oluşturuyor uygulamalarda filan onu seçiyorsun.

Bende sadece Realtek var bence ondan dolayı hata veriyor.

Çünkü ses sürücüsü olarak Realtek'in üzerinden yeni bir mikrofon cihazı oluşturuyor uygulamalarda filan onu seçiyorsun.
1710615465153.png

Yeni konular

Geri
Yukarı