Mikrofon önerisi

YusufGokben

Kilopat
Daha fazla  
G633 headset kulaklık kullanıyorum fakat çok sıkıntı yaratıyor temassızlık sorunu, mikrofonun cızırtı yapması vs. artık bir mikrofon almak istiyorum 400 TL bandında fiyat performans bir ürün arıyorum. Birkaç model buldum fakat internette herhangi bir inceleme vs. bulamadım alta link bırakıyorum başka bir tavsiyeniz varsa önerilere açığım.

Bütçenin biraz daha üstünde bu var.

Bahsettiğiniz ürünler kötü.

Buyurun Yonka Müzik'te:

1649169634272.png

Aynı ürünü görmüştüm fakat bu kadar ucuzuna denk gelmedim pahalıya geliyor diye esgeçmiştim.
Resimdeki gibi BM800 ekledikten sonra sepette Phantom Power'ı daha ucuza sepete ekleyip (size ekleyebilirsiniz diye yazı geliyor) kodu da yazarsanız 370'e geliyor. Bu fiyata daha iyisi yok.

Resimdeki gibi BM800 ekledikten sonra sepette Phantom Power'ı daha ucuza sepete ekleyip (size ekleyebilirsiniz diye yazı geliyor) kodu da yazarsanız 370'e geliyor. Bu fiyata daha iyisi yok.

Hocam ben şu an dediğin şekilde almak istedim ama başaramadım bana 550 küsur bir fiyat çıkarıyor fakat ben size özel kısmını bulamadım. Eğer bundan ötürü fazla çıkıyorsa şayet bana yardımcı olabilir misin?

Hocam ben şu an dediğin şekilde almak istedim ama başaramadım bana 550 küsur bir fiyat çıkarıyor fakat ben size özel kısmını bulamadım. Eğer bundan ötürü fazla çıkıyorsa şayet bana yardımcı olabilir misin?
Nisan'da yazmışım hocam bitmiştir yüksek ihtimalle ama bir bakıp döneyim.

Geri
Yukarı